صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
معاون استاندار مازندران:

مرکز نگهداری متکدیان در آمل، ساری و تنکابن راه‌اندازی شد/ به‌دنبال استانی بدون متکدی هستیم

معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران با بیان اینکه مرکز نگهداری متکدیان در سه مرکز آمل، ساری و تنکابن راه‌اندازی شد، گفت: به‌دنبال استانی بدون متکدی هستیم.

کد خبر : 36355

تاریخ انتشار : 06/10/1394 - 19:04


مرکز نگهداری متکدیان در آمل، ساری و تنکابن راه‌اندازی شد/ به‌دنبال استانی بدون متکدی هستیم

به گزارش خط امید بهشهر، علی‎رضا یونسی در جلسه کارگروه فرهنگی اجتماعی استانداری مازندران که به میزبانی آمل برگزار شد، با تأکید بر اینکه رسیدگی به محلات آسیب‌پذیر و آلوده ازجمله اولویت‎های دولت است، اظهار کرد: کارهایی که در محلات آلوده صورت گرفت، براساس مؤلفه‌های موجود، ارزشمند است و در تلاشیم تا ضعف‌ها را کاهش دهیم.

وی ادامه داد: به همت نیروی انتظامی و دستگاه‎های اجرایی استان، ۳۰ نقطه آلوده به مواد مخدر در مازندران بهسازی و به‌زودی برای پنج محل آلوده دیگر تصمیم‌گیری می‎شود.

معاون سیاسی‌امنیتی استاندار مازندران از شناسایی محلات آسیب‎پذیر با شاخصه‌های خاص در استان خبر داد و افزود: شهرستان عباس‌آباد به‎عنوان پایلوت محلات آلوده کشورانتخاب‌ شد اما با تلاش‎های بسیار امروزه از استان‌های مختلف کشور برای بازدید به این منطقه سفر می‌کنند.

یونسی به جمع‎آوری و تفکیک متکدیان در سطح استان اشاره کرد و یادآور شد: متکدیان مجرم پس از جمع‎آوری به نیروی انتظامی تحویل و متکدیانی که واقعاً نیازمند هستند تحت پوشش بهزیستی مازندران و کمیته امداد قرار می‎گیرند.

وی در پایان با بیان اینکه مرکز نگهداری متکدیان در سه مرکز آمل، ساری و تنکابن راه‌اندازی شد، گفت: به‌دنبال استانی بدون متکدی هستیم.


منبع : بلاغ

 

  

دیدگاه شما در مورد : مرکز نگهداری متکدیان در آمل، ساری و تنکابن راه‌اندازی شد/ به‌دنبال استانی بدون متکدی هستیم

مرکز نگهداری متکدیان در آمل، ساری و تنکابن راه‌اندازی شد/ به‌دنبال استانی بدون متکدی هستیم

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر