صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

مسدود شدن چند ساعته جاده بهشهر به بندر به‎دلیل اعتراض مردمی

توقف و پارک کردن بی‎ضابطه خودروهای سنگین در دو سوی جاده بهشهر به بندر امیرآباد سبب شد که جمعی از روستاییان مستقر در این مسیر، برای چند ساعت جاده مذکور را مسدود کنند.

کد خبر : 36333

تاریخ انتشار : 03/10/1394 - 20:33


مسدود شدن چند ساعته جاده بهشهر به بندر به‎دلیل اعتراض مردمی

به گزارش خط امید بهشهر، بعد از ظهر امروز مردم روستای یکه‌توت در بخش مرکزی بهشهر و چند روستای اطراف آن، به‌دلیل پارک کردن کامیون‌ها در دو طرف محور بهشهر به بندر امیرآباد، در این مسیر تجمع کرده و مانع از عبور و مرور وسائط نقلیه شدند.

این تجمع تا چند ساعت ادامه داشت و دقایقی پیش با بازگشت معترضان به منازل و محل کار خود، عبور و مرور در این مسیر به روال عادی بازگشت.

فرماندار بهشهر در پاسخ به تماس خبرگزاری فارس، ضمن تأیید این موضوع، گفت: مردم از توقف کامیون‌ها در کنار جاده‎ها و سد معبر کردن آنها گلایه‎مند بودند، لذا اعتراض خود را با تجمع و مسدود کردن جاده نشان دادند.

سید خالق سجادی اظهار کرد: کامیون‌ها و وسائط نقلیه سنگین متعلق به شرکت‎های حمل و نقل منطقه، سال‌هاست که در مسیر بهشهر به بندر امیرآباد تردد دارند و بعضاً با توقف‌های چندساعته در کنار جاده، با گلایه‎مندی‌هایی از سوی اهالی مستقر در این محور ارتباطی، روبه‎رو می‎شوند.

وی ادامه داد: مسئولان محلی به نمایندگی از مردم، مراتب اعتراض اهالی روستاهای پایین‎دست (دشت) بهشهر را به اطلاع مدیران شرکت‎های حمل و نقل و کامیون‌داران رسانده و از آنها تعهد گرفته شد که در عبور و مرور مردم اختلال ایجاد نشود.

فرماندار بهشهر در پایان گفت: هم‌اکنون تردد در جاده بهشهر به بندر امیرآباد برقرار و عادی است.


منبع : فارس

 

  

دیدگاه شما در مورد : مسدود شدن چند ساعته جاده بهشهر به بندر به‎دلیل اعتراض مردمی

مسدود شدن چند ساعته جاده بهشهر به بندر به‎دلیل اعتراض مردمی

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر