صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
امام جمعه شهرستان بهشهر:

مدعیان حقوق بشر در مقابل خون شهدای نیجریه مسئول هستند

امام جمعه شهرستان بهشهر گفت: کسانی‌که ادعای دفاع از حقوق بشر را دارند گفت که در مقابل خون این شهدا مسئول هستند

کد خبر : 36330

تاریخ انتشار : 02/10/1394 - 11:55


مدعیان حقوق بشر در مقابل خون شهدای نیجریه مسئول هستند

به گزارش خبرنگارخط امید، حجت الاسلام سیدعربعلی جباری با حضور در بین علما و طلاب بهشهر در مسجد ملاصفرعلی درتجمعی اعتراض آمیز، کشتار شیعیان نیجریه و دستگیری شیخ زکزاکی توسط ارتش این کشور را محکوم کردند.

 

وی با بیان اینکه این جنایت توطئه آمریکا و صهیونیست است تاکید کرد: وهابیت و سلفیت و جنگ‌های فرقه‌ای همه زیر سر اسرائیل است و باید به کسانی‌که ادعای دفاع از حقوق بشر را دارند گفت که در مقابل خون این شهدا مسئول هستند، مسلمانان نیجریه از شهادت نمی هراسند و با استقامت و شهامت در مقابل استکبار ایستادگی می‌کنند.

خطیب نماز جمعه شهرستان بهشهر عنوان کرد: هیچ سرمایه‌ای بالاتر از عقل نیست و اگر بخواهیم فرقی بین انسان و حیوان قائل شویم، آن عقل است، امروز تمام جنگ‌ها در دنیا از عقل و بی‌عقلی است، کسانی که پیرو مکتب امیرالمومنین و اهل بیت هستند از عقل برخوردارند و حقیقت‌گرا و استکبارستیز هستند و در مقابل کسانیکه به فکر زر و زور و شهوت می‌باشند از این موهبت الهی بهره‌ای نبرده‌اند.

 

حجت الاسلام جباری در پایان  اظهار کرد: عمده رسالت طلبه‌ها اول خودسازی و دوم جامعه سازی می باشد و این دو در گرو اخلاق محقق می شود، طلاب بایستی به مردم و فرهنگ مردم و رسالت هایی که امروز روحانیت دارند احساس مسئولیت کنند و خودخواهی،  خودبینی و خودپسندی را خود دور کنند.

 

خبرنگار: نیلوفر عنقا 

  

دیدگاه شما در مورد : مدعیان حقوق بشر در مقابل خون شهدای نیجریه مسئول هستند

مدعیان حقوق بشر در مقابل خون شهدای نیجریه مسئول هستند

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر