صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

استاندار مازندران :تعدد کاندیدا با سلایق مختلف شور انتخاباتی را افزایش می دهد

استاندار مازندران گفت: هر چه تعداد کاندیداها با سلایق مختلف در انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری بیشتر باشد ، به طور یقین شور انتخاباتی افزایش می یابد.

کد خبر : 36270

تاریخ انتشار : 30/09/1394 - 09:16


استاندار مازندران :تعدد کاندیدا با سلایق مختلف شور انتخاباتی را افزایش می دهد

به گزارش خط امید بهشهر، ربیع فلاح روز یکشنبه در حاشیه بازدید از ستاد انتخابات مرکز استان مازندران در فرمانداری ساری در جمع خبرنگاران افزود: با توجه به شرایط حساس سیاسی امروز ایران در دنیا و موفقیت های هسته ای حضور حداکثری مردم پای صندوق رای، توطئه های دشمنان را خنثی می کند.
استاندار مازندران پیروزی ایران در مقولات انرژی هسته ای را همانند موفقیت جبهه حق علیه باطل توصیف کرد و گفت: هر چند ملت ایران در یک دهه اخیر زور و ظلم زیادی را تحمل کرد اما امروز با سربلندی به نتیجه رسید.
وی به اهمیت حضور نامزدهای جوان و همچنین زنان در انتخابات مجلس شورای اسلامی اشاره کرد و گفت: از آنجائیکه بیشتر جمعیت کشور را جوانان و نیمی از آنان زنان هستند ، واجدین شرایط با هر سلیقه ای وارد عرصه رقابت انتخابات مجلس شوند.
استاندار مازندران بیان داشت: حدود نیمی از جمعیت استان را روستائیان و کشاورزانی تشکیل می دهند که در اقتصاد استان نقش مهمی دارند و توقع داریم اهمیت حضور آنان در صحنه انتخابات را به درستی تبیین کنیم.
فلاح گفت: باید زمینه حضور برای اقلیت های مذهبی که در استان مازندران زندگی می کنند را مهیا کنیم.
استاندار مازندران بر لزوم اجرای قانون اساسی در انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری تاکید کرد و گفت: از آنجائیکه مازندران سابقه حضور 93 درصدی در انتخابات ریاست جمهوری را دارد باید در دو انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری نیز رکود زنی کنیم.
به گفته استاندار مازندران ، مازنی ها در انتخابات مجلس شورای اسلامی دوره قبل، حضور 72درصدی را در کارنامه دارند که باید در این دوره افزایش یابد. 
استاندار مازندران گفت: در انتخابات اسفند امسال سه هزارصندوق با بیش از 40 هزار نیروی اجرایی فعالیت می کنند.
به گزارش ایرنا تا کنون پنج نفر در مجلس خبرگان رهبری و 23 نفر در مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه استان مازندران ثبت نام کرده اند.
مازندران 12 نماینده در مجلس شورای اسلامی و چهار کرسی در مجلس خبرگان رهبری دارد.


منبع : ایرنا

 

  

دیدگاه شما در مورد : استاندار مازندران :تعدد کاندیدا با سلایق مختلف شور انتخاباتی را افزایش می دهد

استاندار مازندران :تعدد کاندیدا با سلایق مختلف شور انتخاباتی را افزایش می دهد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر