صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

اپوزیسیون:ظریف ولایت را به اوباما و کری ترجیح داد

وزیر خارجه دولت امید و اعتدال، وفاداری به ولایت را به اوباما و کری ترجیح داد.

کد خبر : 3626

تاریخ انتشار : 17/07/1392 - 14:34


اپوزیسیون:ظریف ولایت را به اوباما و کری ترجیح داد

به گزارش خط امید بهشهر _ طرفداران سازش با آمریکا سفر نیویورک را در بوق و کرنا می‌کردند و جوری صحبت می‌کردند که انگار فردا صبح روابط ایران و آمریکا برقرار می‌شود، این یکی را تحویل بگیرند که وزیر خارجه دولت امید و اعتدال، وفاداری به ولایت را به اوباما و کری ترجیح داد.


سایت اینترنتی خودنویس وابسته به گروهی از روزنامه‌نگاران زنجیره‌ای متواری با انتشار متن فوق، به اظهارات وزیر امور خارجه در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی پرداخت که دیدار طولانی خود با جان کری و تماس تلفنی رئیس‌جمهور با اوباما را مصادیق اقدام‌های نابه‌جا در کلام رهبر معظم انقلاب توصیف کرده است.


خودنویس می‌‌افزاید: نمی‌دانم دوستان بنفش‌اندیش اصلاح‌طلب شروع به تکذیب می‌کنند یا خیر ولی ظریف در جلسه کمیسیون امنیت ملی نسبت به ملاقات طولانی‌مدت با کری ابراز پشیمانی کرده و نیز گفته تماس روحانی با اوباما نابجا بود. او وفاداری به ولایت را به اوباما و کری ترجیح داد. با چه زبانی بگویم باباجان اینها سر و ته یک کرباسند. حالا تکلیف لایکی‌ها در فیس‌بوک چه می‌شود. لابد می‌گویند لایک ما رو پس بده. فعلا که کیهان این اقدام او را صادقانه و در خور تحسین خوانده است.


منبع : کیهان

 

  

دیدگاه شما در مورد : اپوزیسیون:ظریف ولایت را به اوباما و کری ترجیح داد

اپوزیسیون:ظریف ولایت را به اوباما و کری ترجیح داد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر