صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
رئیس ثبت احوال بهشهر خبر داد

ولادت 1126 نوزاد در بهشهر

خط امید بهشهر : رئیس اداره ثبت احوال شهرستان بهشهر از ثبت یکی از بی‌سابقه‌ترین آمار ولادت این شهرستان در شهریور 92 نسبت به مشابه حداقل شش سال گذشته خبر داد.

کد خبر : 3620

تاریخ انتشار : 16/07/1392 - 17:47


ولادت 1126 نوزاد در بهشهر

به گزارش خط امید بهشهر - عباس شهیدی امروز در گفت‌وگویی اظهار داشت: در شش ماهه سال‌جاری، یک‌هزار و 226 واقعه ولادت، 421 واقعه وفات، 838 واقعه ازدواج و 195 واقعه طلاق ثبت شد.

وی افزود: ثبت 276 واقعه ولادت در شهریور 92 نسبت به مشابه سال گذشته، حداقل در شش سال گذشته، بی‌سابقه بوده و نشان‌دهنده اهمیت تاریخ ولادت نزد خانواده‌ها به‌ویژه در شش ماهه نخست سال است.

رئیس اداره ثبت احوال شهرستان بهشهر یکی از خدمات ارزنده سازمان ثبت احوال کشور را تعویض شناسنامه‌ها در محل اقامت افراد عنوان و تصریح کرد: با توجه با آرشیو‌ شدن تمامی سجلی‌ها در آرشیو مرکزی و یکپارچه‌ شدن بایگانی اسناد، لازم نیست که شهروندان برای تعویض شناسنامه خود به محل صدور مراجعه کنند بلکه با مراجعه به اداره ثبت احوال محل اقامت خود، می‌توانند نسبت به تعویض آن اقدام کنند.

شهیدی در پاسخ به اینکه آیا نمایندگی ثبت احوال بخش یانه‌سر بهشهر، فعالیت خود را آغاز کرده است گفت: نیروی انسانی مورد نیاز هنوز تامین نشده، ضمن آن‌که تجهیزات لازم و به‌روز هم باید در این نمایندگی مستقر کنیم.

وی یادآور شد: به‌دلیل فاصله زیاد بخش‌ یانه‌سر از مرکز شهرستان و مشکلات رفت و آمد، سال گذشته، مجوز تاسیس نمایندگی اداره ثبت احوال بهشهر در این بخش، از سوی سازمان مرکزی اخذ شد.


منبع : فارس

 

  

دیدگاه شما در مورد : ولادت 1126 نوزاد در بهشهر

ولادت 1126 نوزاد در بهشهر

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر