صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

برگزاری مسابقات قرآنی بهشهر با حضور دو هزار نفر

خط امید بهشهر : رئيس اداره اوقاف و امور خیریه بهشهر و گلوگاه گفت: تاكنون حدود دو هزار نفر در مسابقات قرآن در شهرستان شركت كردند و اين مسابقات نيز در چهار رشته حفظ، قرائت، ترتيل و مفاهيم با حضور خواهران و برادران برگزار مي شود.

کد خبر : 3619

تاریخ انتشار : 16/07/1392 - 17:39


برگزاری مسابقات قرآنی بهشهر با حضور دو هزار نفر

به گزارش خط امید بهشهر - محمد باقر ديني در گفتگو با خبرنگار ما از برگزاري سی و ششمين دوره مسابقات قرآن این اداره در روزهای  16 و 17 آبان ماه 92 در اين شهرستان خبر داد.

وي اظهار داشت: این مسابقات به عنوان مهم‌ترین و بزرگ‌ترین رویداد قرآنی است كه همه ساله در سطح وسيعي از كشور برگزار مي وشد و خوشبختانه با استقبال قرآن آموزان و متسابقين روبرو بوده است.

به گفته ديني، برگزاري مسابقات قرآني و انجام فعالیت‌هاي قرآني در اين زمينه نه تنها نیاز برای حفظ هویت اسلامی جامعه است بلکه در ماندگاری هویت اسلامی و ایرانی کشورمان نقش دارد.

وي ادامه داد: جهت تسهيل دسترسی عموم متسابقين به منبع آزمون رشته هاي مختلف منابع اعلام شده است و مشكلي در اين رابطه وجود ندارد و برگزيدگان شهرستاني بعد از اعلام به استان، در روز 28 و 29 آبان در مسابقات مرحله استانی شركت مي كنند.

رييس اوقات بهشهر و گلوگاه بيان داشت: این مسابقات با برنامه ريزي انجام شده و با قوت در روزهاي 16 و 17 آبان ماه در امامزاده اسحاق خورشيد كلا گلوگاه برگزار می‌شود.

ديني گفت: بسیاری از مشکلات و آسیب‌های اجتماعی در حوزه‌های دیگر می‌تواند توسط گسترش فعالیت‌های قرآنی کاهش یابد و درمان شود بنابراین بايد با تلاش و همت بيشتري در اين راستا گام برداريم.


منبع : مهر

 

  

دیدگاه شما در مورد : برگزاری مسابقات قرآنی بهشهر با حضور دو هزار نفر

برگزاری مسابقات قرآنی بهشهر با حضور دو هزار نفر

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر