صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
معاون استاندار مازندران:

43 مدیرکل و 10 مسئول کشوری در شهرهای غرب مازندران حضور یافتند

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار مازندران تاکید کرد: 43 مدیرکل و 10 مسئول کشوری در شهرهای غرب مازندران حضور یافتند.

کد خبر : 36167

تاریخ انتشار : 29/09/1394 - 17:16


43 مدیرکل و 10 مسئول کشوری در شهرهای غرب مازندران حضور یافتند

به گزارش خط امید بهشهر، حسن خیریان‌پور در دهمین جلسه شورای اداری مازندران که در سالن اجتماعات اداره‌کل بندر نوشهر برگزار شد، با اشاره به انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان، اظهار کرد: ثبت‌نام داوطلبان مجلس خبرگان از 26 آذر آغاز شده و تا 2 دی‌ماه ادامه دارد و ثبت نام داوطلبان مجلس شورای اسلامی هم از 28 آذر آغاز و تا 4 دی‌ماه ادامه دارد. 

وی انتخابات را یک پروژه ملی توصیف کرد و افزود: در انتخابات باید همه مدیران کل دستگاه‌های اجرائی، فرمانداران، بخشداران، نیروهای انسانی، وسائل نقلیه، فناوری اطلاعات و... برای برگزاری بهتر پای کار بیایند.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری مازندران تاکید کرد: استفاده از هرگونه امکانات دولتی به نفع یا علیه کاندیدای خاصی ممنوع است، چرا که ما فقط مجری انتخابات هستیم و این مردم هستند که کاندیدای مورد نظر خود را انتخاب می‌کنند.

وی در بخش دیگر با اشاره به ظرفیت‌های متعدد و نهفته شهرستان‌های غرب مازندران، بیان کرد: در وضعیت فعلی مرتفع‌ کردن معضلات زباله، پسماند، ترافیک و مشکلات کمربندی‌های منطقه نگاه مثبت استاندار و مجموعه مدیران استانی را در می‌طلبد. 

خیریانپور به ضرورت نگاه ویژه مدیران کل به غرب استان برای رسیدگی مشکلات مردم و پیگیری مسائل اشاره کرد و افزود: با وجود بعد مسافت این منطقه تا مرکز استان، مدیران کل باید حضور فعالانه‌ای در تمام شهرستان‌ها به ویژه غرب استان داشته باشند. 

وی با بیان اینکه مجموعاً 43 مورد مدیران کل شخصاً در شهرستان‌های غرب مازندران حضور یافتند، خاطرنشان کرد: مسئولان کشوری 10 بار در غرب مازندران حضور داشته و در سطح استانداری نیز مدیرکل بنیاد مسکن 6 بار، شرکت گاز، ثبت احوال، مدیرکل امور بانوان و مدیرکل میراث فرهنگی صنایع‌دستی و گردشگری هر کدام 3 بار و کمیته امداد هم 4 مورد در شهرستان‌های غرب استان حضور یافتند. 

معاون استاندار مازندران همچنین از برگزاری پیش اجلاسیه سراسری نماز در 16 دی‌ماه در استان خبر داد و گفت: اجلاس كشوری نماز هر ساله با پیام مقام معظم رهبری به میزبانی یكی از استان‌های كشور برگزار خواهد شد که امسال نیز برای این اجلاس كشوری در هر استان پیش اجلاس استانی برگزار می‌شود. 

خیریانپور در پایان با اشاره به اینکه تعداد زیادی از اموال دولتی در مازندران بدون سند هستند، یادآور شد: با هماهنگی که با مدیرکل ثبت اسناد مازندران صورت گرفته این آمادگی وجود دارد که دستگاه‌ای اجرایی برای اخذ اسناد دولتی اقدام کنند.


منبع : بلاغ

 

  

دیدگاه شما در مورد : 43 مدیرکل و 10 مسئول کشوری در شهرهای غرب مازندران حضور یافتند

43 مدیرکل و 10 مسئول کشوری در شهرهای غرب مازندران حضور یافتند

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر