صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

فرمانده سپاه کربلا: تشکیل جلسات بصیرتی بسیج بر مبنای افزایش مطالعه است

فرمانده سپاه کربلای مازندران با اشاره به اینکه بسیجیان با مطالعه موفق‌تر هستند، گفت: تشکیل جلسات بصیرتی بسیج بر مبنای افزایش مطالعه برگزار می‌شود.

کد خبر : 36034

تاریخ انتشار : 28/09/1394 - 10:53


فرمانده سپاه کربلا: تشکیل جلسات بصیرتی بسیج بر مبنای افزایش مطالعه است

به گزارش خط امید بهشهر، سردار محمدحسین بابایی جمعه‌شب در بازدید از دوازدهمین نمایشگاه سراسری و بین‌المللی کتاب مازندران در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: برگزاری نمایشگاه کتاب، فرصتی است تا علاقه‌مندان از این موقعیت در استان‌ها بهره ببرند و نیازی نباشد برای تهیه کتاب‌ به پایتخت مراجعه کنند.

وی با بیان اینکه شاید با توجه به محدودیت‌ها و امکانات استانی، نمایشگاه‌های کتاب در استان‌ها، مطابق با انتظار مردم نباشد، افزود: با همه این مسائل، از برگزاری نمایشگاه کتاب در این سطح استقبال می‌کنیم.

فرمانده سپاه کربلای مازندران با اشاره به اینکه دین مبین اسلام نسبت به آموختن، تأکیدات فراوانی دارد، بیان کرد: انقلاب اسلامی هم اعتقاد دارد به این سیره نبوی که بر آموختن علم در هر زمانی عمل کند.

این مسئول با بیان اینکه اسلام تأکید دارد از غذای پاکیزه استفاده کنیم و در مورد کتاب هم باید چنین رفتاری داشته باشیم، تصریح کرد: مطالعه جزو مسائل بسیار جدی است و شاید بین مذاهب اسلامی، هیچ مذهبی مانند تشیع بر مطالعه و اندیشیدن، تأکید ندارد.

بابایی با اشاره به اینکه بسیجیان با مطالعه بیشتر در پاسداری از انقلاب اسلامی، موفق‌تر هستند، ادامه داد: تشکیل جلسات بصیرتی بسیج با مبنای مطالعه، در این راستا است.

وی با بیان اینکه در چهار سال اخیر تلاش بسیاری در توسعه مطالعه در بین بسیجیان داشتیم، گفت: بسیج با ایجاد شبکه اختصاصی با عنوان «شباب» و در دسترس قرار دادن این شبکه برای پایگاه‌های مقاومت، در زمینه افزایش سرانه مطالعه اقداماتی انجام داده است.


منبع : فارس

 

  

دیدگاه شما در مورد : فرمانده سپاه کربلا: تشکیل جلسات بصیرتی بسیج بر مبنای افزایش مطالعه است

فرمانده سپاه کربلا: تشکیل جلسات بصیرتی بسیج بر مبنای افزایش مطالعه است

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر