صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

استاندار مازندران : روستاها در تولید و اقتصاد نقش مهمی دارند

استاندار مازندران از روستاها بعنوان مهد تولید و اقتصاد نام برد و گفت : با وجود زیرساخت های لازم ، روستاها می توانند نقش بسزایی را در تولید و اقتصاد ایفا بکنند.

کد خبر : 35987

تاریخ انتشار : 24/09/1394 - 19:00


استاندار مازندران : روستاها در تولید و اقتصاد نقش مهمی دارند

به گزارش خط امید بهشهر، ربیع فلاح در آئین گشایش نمایشگاه توانمندی خانواده های روستائی استان مازندران در قائمشهر افزود : در راستای اجرای سیاست های مقام معظم رهبری و دولت مبنی بر اجرای اقتصاد مقاومتی ،می بایست از استعدادها و پتانسیل های موجود روستاها برای این منظور استفاده کرد .
وی افزود : مازندران بعنوان استانی که قطب گردشگری کشور به شمار می رود فضای خوبی برای عرضه تولیدات روستائی می تواند باشد .
استاندار مازندران گفت که حتی محصولات روستائیان قابلیت صادرات به کشورهای دیگر را دارد و باید این فرصت را مغتنم شمرد.
وی پرداخت تسهیلات به خانوار روستائیان با کارمزد پائین را تلاشی برای کمک و رونق اقتصاد روستاها اعلام کرد .
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری مازندران نیز گفت که تولیدات و محصولات بیش از یکصد نفر از خانواده های روستائی استان در 45 غرفه این نمایشگاه برای عرضه و فروش ارائه شد . 
مریم جمشیدی ادامه داد : خانوارهای روستائی شرکت کننده دراین نمایشگاه تولیدات خود را در بخش های پوشاک ، مواد غذایی ، آفرینش های هنری ، صنایع دستی و بومی در معرض دید قرار داده اند . 
وی گفت : انتخاب افراد برای حضور در نمایشگاه توانمندی خانوارهای روستائی مازندران براساس ملاک و معیار موفقیت ، توسط فرمانداری شهرستان ها انجام شد. 
مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری مازندران این خانوارها را شامل مددجویان بهزیستی ، کمیته امداد ، کارآفرین های موفق و شرکتهای تولید کننده محصولات روستائی برشمرد و ادامه داد : علاقمندان می تواننداز ساعت 15 تا 21 برای دیدن و خرید محصولات ارائه شده ، در نمایشگاه بین المللی مازندران حضور یابید . 
نمایشگاه توانمندی خانواده های روستائی مازندران تا 27 آذرماه امسال در نمایشگاه بین المللی مازندران واقع در قائمشهر برپاست .


منبع : ایرنا

 

  

دیدگاه شما در مورد : استاندار مازندران : روستاها در تولید و اقتصاد نقش مهمی دارند

استاندار مازندران : روستاها در تولید و اقتصاد نقش مهمی دارند

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر