صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
مقیمی در تذکری شفاهی در صحن علنی مجلس:

گزارش بدون سند آمانو هوشیاری بیش از پیش دولت را می‌طلبد

نماینده مردم بهشهر در مجلس با اشاره به مقاصد خطرناک دشمن گفت: گزارش فاقد سندیت اخیر آمانو هوشیاری بیش از پیش دولت را می‌طلبد.

کد خبر : 35948

تاریخ انتشار : 23/09/1394 - 12:25


گزارش بدون سند آمانو هوشیاری بیش از پیش دولت را می‌طلبد

به گزارش خط امید بهشهر، احمدعلی مقیمی نماینده مردم بهشهر در مجلس شورای اسلامی امروز یکشنبه 22 آذر در تذکری شفاهی در صحن علنی مجلس با اشاره به اینکه گزارش اخیر آمانو مدیر کل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی سندیت ندارد، گفت: آنها مقاصد خطرناکی علیه ایران دارند که هوشیاری بیش از پیش دولت را می‌طلبد.

وی در ادامه تذکر خود اظهار داشت: با توجه به بودجه 3 هزار میلیارد تومانی هدفمندی یارانه‌ها و 2 هزار میلیارد تومانی کمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی جهت ایجاد اشتغال، باید تلاش جدی در این زمینه صورت گیرد ولی ما چنین تلاشی را از سوی دولت شاهد نیستیم.

مقیمی در بخش دیگری از این تذکر گفت: هم‌ترازی حقوق بازنشستگان محترم با شاغلان و پیش‌بینی آن در لایحه بودجه سال 95 مورد تقاضای ما است.

وی در تذکر دیگری به استانداری مازندران تصریح کرد: این استانداری با پشتیبانی و ساماندهی افراد معلوم‌الحال به ویژه افراد مقصر در فتنه 88 به بهانه سخنرانی در شهرستان‌ها موجب فرا رسیدن انتخابات زودرس و نیز بروز تشنج در بعضی شهرهای این استان شده است.


منبع : فارس

 

  

دیدگاه شما در مورد : گزارش بدون سند آمانو هوشیاری بیش از پیش دولت را می‌طلبد

گزارش بدون سند آمانو هوشیاری بیش از پیش دولت را می‌طلبد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر