صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
مدیر امور اراضی سازمان جهاد کشاورزی مازندران:

کاداستر و رفع تداخلات به طور جدی در مازندران دنبال می‌شود

مدیر امور اراضی سازمان جهاد کشاورزی مازندران گفت: کارگروه کاداستر و رفع تداخلات باید به‌طور جدی در استان دنبال شود تا دغدغه مازندران رفع شود و مانع از تغییر‌کاربری‌های غیرمجاز شود.

کد خبر : 35761

تاریخ انتشار : 17/09/1394 - 10:50


کاداستر و رفع تداخلات به طور جدی در مازندران دنبال می‌شود

به گزارش خط امید بهشهر، رضا دوستی‌ایرانی صبح امروز در جلسه شورای کشاورزی که در شهرستان بهشهر برگزار شد، اظهار کرد: مشکلات اجرای احکام تغییر کاربری غیرمجاز در شورای حفظ حقوق بیت‌المال، ستاد مبارزه با زمین‌خواری، کمیته تسهیل اجرای احکام و همکاری نیروی انتظامی و گشت‌های حفظ کاربری پیگیری و رفع می‌شود.

وی افزود: اعتقادم بر این است حفاظت از کاربری اراضی نیاز به عزم و اراده ملی دارد و به همین دلیل سامانه 131 و گشت حفظ کاربری راه‌اندازی شد.

مدیر امور اراضی سازمان جهاد کشاورزی مازندران ادامه داد: هر شخصی می‌تواند با سامانه 131 تماس بگیرد و خود را ضابط کشاورزی بداند و مانع تغییر کاربری غیرمجاز باشد.

دوستی‌ایرانی با بیان اینکه باید تلاش شود تا نیروهای قوی‌تری در گشت‌های حفظ کاربری حضور داشته باشند، گفت: درصددیم سامانه 131 و ستاد مبارزه با زمین‌خواری را تقویت کنیم تا شکاف‌ها از بین رود.

وی با اشاره به اینکه حفاظت از زمین‌های کشاورزی باید سرلوحه کار امور اراضی قرار گیرد، خاطرنشان کرد: کارگروه کاداستر و رفع تداخلات باید به‌طور جدی در استان دنبال شود تا دغدغه مازندران رفع شود و مانع از تغییر‌کاربری‌های غیرمجاز شود.

مدیر امور اراضی سازمان جهاد کشاورزی مازندران اضافه کرد: مقوله زمین یک مقوله فنی و پیچیده‌ای است که نیاز به کار و خرد جمعی دارد که باید با جلب‌نظر نخبگان کشاورزی گام‌های مهمی در بخش کشاورزی برداریم.

دوستی‌ایرانی با بیان اینکه واگذاری اراضی با سیاست برنامه‌محوری و مدیریت صحیح پیگیری می‌شود، ادامه داد: باید از ظرفیت و مشورت دانشگاهیان و کشاورزان باتجربه در این امر مهم بهره‌گیری کنیم تا مشکلات موجود را رفع کنیم.

وی گفت: در عین‌ حال که با مردم دوست هستیم و از آنها برای رفع مشکلات موجود کمک می‌گیریم، اما برای حفاظت از اراضی و تغییر‌کاربری‌های غیرمجاز با کسی تعارف نداریم.


منبع : فارس

 

  

دیدگاه شما در مورد : کاداستر و رفع تداخلات به طور جدی در مازندران دنبال می‌شود

کاداستر و رفع تداخلات به طور جدی در مازندران دنبال می‌شود

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر