صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
آیت‌الله معلمی:

دانشجویان امروز ما استکبارستیز هستند

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری گفت: امروز نیز دانشجویان عزیز ما با تلاش علمی‌پژوهشی و استکبارستیزی خود، وارث آن عزیزان و ادامه‌دهندگان راه و رسم آنان هستند.

کد خبر : 35754

تاریخ انتشار : 17/09/1394 - 10:43


دانشجویان امروز ما استکبارستیز هستند

به گزارش خط امید بهشهر، آیت‌الله علی معلمی نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری، به‌مناسبت شانزدهم آذر روز دانشجو طی صدور پیامی، اظهار کرد: شانزدهم آذر، سالروز تجلی غیرت، بصیرت و ابراز خشم دانشجویان عزیز ایرانی در برابر استکبار جهانی است.

وی می‌افزاید: 16 آذر روزی است که در سال 1332 جمعی از دانشجویان غیرتمند و هوشیار، با ورود نیکسون معاون رئیس جمهور وقت آمریکا در دانشگاه تهران، تجمع اعتراض‌آمیز برپا کردند و انزجار خود را نسبت به کودتای آمریکایی‌انگلیسی 28 مرداد و ساقط کردن دولت ملی مصدق نشان دادند، ولی نظام وابسته ستم‌شاهی اعتراض خاموش دانشجویان را با گلوله‌های جنگی سرکوب کرد و در نتیجه، سه تن از آن غیورمردان، «مهدی شریعت»، «مصطفی بزرگ‌نیا» و «احمد قندچی» به فیض شهادت رسیدند و غریبانه و مظلومانه به خاک سپرده شدند.

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری در پایان این پیام آورده است: یاد شهدای روز 16 آذر گرامی و راه‌شان جاودانه باد، امروز نیز دانشجویان عزیز ما با تلاش علمی‌پژوهشی و استکبارستیزی خود، وارث آن عزیزان و ادامه‌دهندگان راه و رسم آنان هستند.


منبع : بلاغ

 

  

دیدگاه شما در مورد : دانشجویان امروز ما استکبارستیز هستند

دانشجویان امروز ما استکبارستیز هستند

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر