صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
جانشین سپاه کربلای مازندران:

کارکرد 22 دقیقه مفید در روز کارمندان آفت است

جانشین فرمانده سپاه کربلای مازندران یادآور شد: پرهیز از هر گونه سستی در کار باید سرلوحه امور قرار گیرد و کارکرد 22 دقیقه مفید در روز با توجه به دریافت حقوق کامل یک روز آفت محسوب می‌شود.

کد خبر : 35753

تاریخ انتشار : 17/09/1394 - 10:42


کارکرد 22 دقیقه مفید در روز کارمندان آفت است

به گزارش خط امید بهشهر، حسین محمدرضایی در اجلاسیه مجمع بسیج کارمندان مازندران اظهار کرد: بسیج برای همه عرصه‌ها است و هرجایی که تهدیدی علیه نظام اسلامی و انقلاب اسلامی شکل می‌گیرد، بسیج تمام‌قد و هوشیارانه در آن عرصه حضور دارد و اجازه عرضه‌اندام و میدان‌داری را به دشمن نمی‌دهد.

وی افزود: یکی از عرصه‌هایی که امروز مدنظر دشمنان اسلام و انقلاب است، محیط اداری کشور است که دشمن به سختی دنبال این است که ادارات را از حالت انتفاع خارج کند.

جانشین فرمانده سپاه کربلای مازندران با بیان اینکه هدف اصلی دشمن از این اقدام ایجاد نارضایتی مردمی است، تصریح کرد: اختلاف بین حاکمیت و مردم مهم ترین کارکرد این نقشه شوم دشمن است که بسیجیان ادارات باید این موضوع را جدی بگیرند. 

محمدرضایی نگاه الهی به مسئولیت، نگاه الهی به مردم و ارباب رجوع، داشتن نظم و انضباط کاری، داشتن روحیه پیگیری را برای کارمندان بسیجی ضروری تلقی کرد و خاطرنشان کرد: داشتن صبر و بردباری، داشتن نگاه عادلانه و داشتن روحیه مهرورزی در برخورد با مردم از موجب اسلامی شدن بیشتر ادارات می‌شود.

وی روحیه بسیج را سرشار از تکریم دانست و افزود: در سابقه بسیج است که تمام مشکلات را به واسطه همین روحیه مرتفع کرد و دشمنان نظام را ناکام گذاشتند.

جانشین فرمانده سپاه کربلای مازندران با بیان اینکه رعایت ارزشهای اسلامی و اصول مدیریت باید به درستی انجام شود تا اداره به خوبی مدیریت شود، اضافه کرد: دولت اسلامی یکی از اهداف عالی اسلام است و برخورداری از اهداف اداری برای همه کارگزران یک ضرورت است.

محمدرضایی با اشاره به فرمایش امام علی (ع) درباره مسئله کار گفت: از نگاه مولای متقیان کار امانتی بر گردن ما است بنابراین باید این امانت را با پاک دستی حفظ کنیم و از آن به عنوان نردبان ترقی استفاده نکنیم.

وی با تأکید بر اخلاق‌مداری در ادارات دولتی خاطرنشان کرد: باید همچون تعبیر امام راحل و شهید بهشتی خود را خدمت‌گذار مردم بدانیم.

محمدرضایی اضافه کرد: همه کسانی که در جامعه اسلامی کار می‌کنند باید خودشان را خدمت‌گذار مردم بدانند و بدترین حالت این است که کارگزاران نگاه مستبدانه به مردم داشته باشند.

جانشین فرمانده سپاه کربلای مازندران یادآور شد: پرهیز از هر گونه سستی در کار باید سرلوحه امور قرار گیرد و کارکرد 22 دقیقه مفید در روز با توجه به دریافت حقوق کامل یک روز آفت محسوب می‌شود.

محمدرضایی با بیان اینکه داشتن روحیه بسیجی و مدیریت جهادی در ادارات باید در برنامه کاری قرار گیرد، تأکید کرد: ارباب رجوع باید با رضایت‌مندی از اداره خارج شوند و اگر کار ما با مهرورزی توأم شود، باعث تداوم پیوند می‌شود.

وی داشتن سعه‌صدر را یکی از صفات ارزنده و از ضروریات کارمند بسیجی دانست و گفت: اگر در محیط اداری مراجعه‌کننده گله‌مند است، کارمندان باید با صبوری پاسخگو باشند.

جانشین فرمانده سپاه کربلای مازندران بیان کرد: در خدمت‌گذاری به مردم اگر عدالت مورد توجه قرار نگیرد، محیط اداری به فساد دچار می‌شود.

محمدرضایی ادامه داد: بسیج باید فساد اداری را مورد توجه قرار داده و به عدل و عدالت در ادارات توجه ویژه داشته باشد چرا که نبود عدالت باعث گسترش نارضایتی به کل نظام می‌شود.

وی با بیان اینکه تقوا فقط رعایت نماز اول وقت نیست، گفت: باید عدالت نیز در برنامه کاری ما قرار گیرد، حد مطلوب به این صورت است که بسیج احیاگر عدالت در جامعه باشد.

این مسئول بیان کرد: کلام معصومان می‌تواند نسخه شفابخش برای رفع مشکلات اداری باشد و بسیج می‌تواند این موارد و مشکلات را نیز رفع کند.

جانشین فرمانده سپاه کربلای مازندران در پایان بر اجرای اقتصاد مقاومتی در ادارات تأکید کرد و گفت: باید با صرفه‌جویی در مصارف همچون برق و گاز از منابع موجود نیز به اندازه نیاز ضروری استفاده کرد تا منویات مقام معظم رهبری در اجرای اقتصاد مقاومتی محقق شود.


منبع : بلاغ

 

  

دیدگاه شما در مورد : کارکرد 22 دقیقه مفید در روز کارمندان آفت است

کارکرد 22 دقیقه مفید در روز کارمندان آفت است

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر