صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
معاون سازمان صنعت مازندران:

20 درصد آرد یارانه‌ای خبازی‌های مازندران غیریارانه‌ای شد

معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران گفت: برای بهبود کیفیت نان، ایجاد رقابت سالم بین واحدهای خبازی آزادپز، فانتزی، نان صنعتی، حجیم و نیمه‌حجیم و همچنین به استناد مصوبه هیات وزیران در سال 93، تصمیم گرفته شد تا حداقل 20 درصد از مجموع آرد مصرفی نانوایی‌ها با قیمت غیریارانه‌ای در اختیار خبازان قرار گیرد.

کد خبر : 35752

تاریخ انتشار : 17/09/1394 - 10:40


20 درصد آرد یارانه‌ای خبازی‌های مازندران غیریارانه‌ای شد

به گزارش خط امید بهشهر، حسین اصغرزاده در گفت‌وگو با مازند اصناف، اظهار کرد: پیرو مصوبه سال گذشته هیات وزیران،  20 درصد از مصارف آرد یارانه‌ای خبازی‌های مازندران غیریارانه ای شده است.

وی تصریح کرد: برای بهبود کیفیت نان، ایجاد رقابت سالم بین واحدهای خبازی آزادپز، فانتزی، نان صنعتی، حجیم و نیمه‌حجیم و همچنین به استناد مصوبه هیات وزیران در سال 93، تصمیم گرفته شد تا حداقل 20 درصد از مجموع آرد مصرفی نانوایی‌ها با قیمت غیریارانه‌ای در اختیار خبازان قرار گیرد.

معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران در پایان گفت: این مسئله پس از ابلاغ با طرح در جلسه کارگروه آرد و نان استان و با همکاری استاندار، شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه دو، فرمانداری‌ها، اتحادیه‌های خبازان و دیگر اعضای این کارگروه به مرحله اجرا درآمد.


منبع : بلاغ

 

  

مطالب مرتبط با : 20 درصد آرد یارانه‌ای خبازی‌های مازندران غیریارانه‌ای شد
دیدگاه شما در مورد : 20 درصد آرد یارانه‌ای خبازی‌های مازندران غیریارانه‌ای شد

20 درصد آرد یارانه‌ای خبازی‌های مازندران غیریارانه‌ای شد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر