صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
رئیس کمیسیون گردشگری شورای شهر بهشهر:

مجوز قانونی طرح گردشگری میانکاله بهشهر دریافت شد

رئیس کمیسیون گردشگری شورای شهر بهشهر گفت: اخذ مجوزات قانونی طرح گردشگری میانکاله از استان انجام شد که با حرکت اصولی در این بخش به جذب گردشگر کمک می‌کند.

کد خبر : 35744

تاریخ انتشار : 17/09/1394 - 10:53


مجوز قانونی طرح گردشگری میانکاله بهشهر دریافت شد

به گزارش خبرنگار خط امید، چها رمین نشست گردشگری شهرستان بهشهر درسال 94 درساختمان شورای اسلامی این شهرستان با حضور صاحب‌نظران در عرصه محیط زیست و گردشگری برگزار و راه های توسعه این صنعت در شهرستان بررسی شد.

 

علیرضا کوچکی با بیان اینکه توسعه پایدار گردشگری، فرصتی برای حفظ و احیای تالاب میانکاله است افزود:اخذ مجوزات قانونی طرح گردشگری میانکاله از استان انجام شد که با حرکت اصولی در این بخش نه تنها به جذب گردشگر کمک می‌کند بلکه فعالیت خودجوش از سوی حافظان محیط زیست به احیای تالاب میانکاله را نیز در پیش دارد.

 

نائب‌رییس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه بهشت میانکاله با گردشگری اصولی تخریب نمی‌شود گفت: اگر گردشگری و پرنده‌نگری در تالاب میانکاله و بازدید از انارستان 100 هزار هکتاری منطقه به شیوه‌ای پایداروصحیح مدیریت گردد، مطمئنا منافع اقتصادی، محیط زیستی و اجتماعی بی شماری با خود به‌همراه دارد.

 

رئیس کمیسیون گردشگری شورای شهر بهشهر خاطرنشان کرد: گردشگری یکی از راه‌های ایجاد معیشت جایگزین برای ساکنین و روستاهای پیرامون تالاب‌ها است که با ایجاد شغل و درآمد، حفاظت و احیای این مناطق، از منظر اقتصادی نیز توجیه‌پذیراست.

 

کوچکی عنوان کرد: چنانچه گردشگری به خوبی برنامه ریزی گردد و به شیوه‌ای موثر مدیریت شود، سطح آگاهی جامعه محلی را از اهمیت و فواید تالاب‌ها بالا برده و حمایت آن‌ها را در حفاظت از این اکوسیستم‌ها در پی دارد.

 

به گزارش خط امید، طرح تمبر ویژه روز میانکاله که فراخوان آناعلام شد در 27 دی ماه ، انتخاب و مقرر شد تا نسبت به چاپ ملی و رونمایی از آن اقدام شود.

  

  

دیدگاه شما در مورد : مجوز قانونی طرح گردشگری میانکاله بهشهر دریافت شد

مجوز قانونی طرح گردشگری میانکاله بهشهر دریافت شد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر