صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
سرپرست فرمانداری بهشهر در جلسه شورای اداری؛

حتی از یک رای هم حفاظت می‌کنم

سرپرست فرمانداری بهشهر من هم رای می‌دهم ولی نظر خود را به کسی تحمیل نمی‌کنم به فرمایش رهبر معظم انقلاب رای مردم حق‌الناس است و شک نکنید که من حتی از یک رای هم حفاظت می‌کنم.

کد خبر : 35741

تاریخ انتشار : 14/09/1394 - 22:37


حتی از یک رای هم حفاظت می‌کنم

به گزارش خبرنگار خط امید، سید خالق سجادی در اولین جلسه شورای اداری که با حضور حجت‌الاسلام سیدعربعلی جباری امام جمعه بهشهر و مسئولین این شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد تاکید کرد: از تمام دوستان انتظارداریم تمام سعی و تلاش خود را بکار ببندند تا انتخاباتی پر شور و سالم و بدون حاشیه داشته باشیم، همه دستگاه‌های اجرایی باید از تمام امکانات خود استفاده کنند و برای این مهم بسیج شوند.

وی خاطر نشان کرد: من هم رای می‌دهم ولی نظر خود را به کسی تحمیل نمی‌کنم به فرمایش رهبر معظم انقلاب رای مردم حق‌الناس است و شک نکنید که من حتی از یک رای هم حفاظت می‌کنم، حمایت و طرفداری از کاندیدا در محیط اداری انجام نشود و بی طرفی کامل رعایت شود .


سجادی با بیان اینکه وضعیت آب و هوایی بسیار متغیر است تصریح کرد:نهاد های خدماتی شهری همچون شهرداری و ادارات  مربوط تمهیداتی را برای لایروبی رودخانه‌ها و کانال‌ها و نهرها  انجام دهند تا از هرگونه وقوع سیل جلوگیری کنند.

وی در خاتمه یاد آور شد: همه کارمندان ادارات دولتی موظف هستند در زمان تعیین شده در محل کار خود حاضر شوند و جوابگوی مراجعات مردمی باشند که در صورت مشاهده تخلف با آنان برخورد می‌شود .

خبرنگار: نیلوفر عنقا 

  

دیدگاه شما در مورد : حتی از یک رای هم حفاظت می‌کنم

حتی از یک رای هم حفاظت می‌کنم

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر