صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران در زاهدان:

هدف استکبار از تفرقه میان مسلمانان حفظ امنیت رژیم صهیونیستی است

فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: هدف استکبار از تفرقه میان مسلمانان حفظ امنیت رژیم صهیونیستی است.

کد خبر : 35723

تاریخ انتشار : 10/09/1394 - 11:06


هدف استکبار از تفرقه میان مسلمانان حفظ امنیت رژیم صهیونیستی است

به گزارش خط امید بهشهر، سردار پاکپور امروز در همایش ذخایر انقلاب که در زاهدان برگزار شد، اظهار داشت: امنیتی که در استان سیستان و بلوچستان و جنوب شرق کشور داریم حاصل حضور مردم و مشارکت و سهیم بودن مردم در امنیت منطقه است.

فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به نیت شوم دشمنان در تشکیل گروههای تروریستی مانند القاعده ــ داعش و گروه‌های دیگر تروریستی گفت: هدف دشمنان اسلام از راه‌اندازی این گروه‌ها رو در رو قرار دادن مسلمانان به‌منظور تأمین امنیت رژیم صهیونیستی است.

وی گفت: رو در رو قرار دادن مسلمانان در پاکستان، عراق، لبنان و سوریه و اکثر بلاد اسلامی حقیقتاً اتفاقی است که رخ داده و تروریسم سال‌های سال مردم را به خاک و خون کشیده است و بزرگان و ریش‌سفیدان باید در برابر توطئه‌های دشمنان بیدار باشیم.

سردار پاکپور اجرای طرح شهید شوشتری و نقش مردم مرزنشین استان در تأمین امنیت پایدار را مهم دانست و گفت: هم اکنون با هوشیاری مردم مرزدار سیستان و بلوچستان توطئه دشمنان خنثی شده که جای بسی قدردانی است.

فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران تحقق هرچه بیشتر وحدت عملی، مشارکت در تأمین امنیت و تحقق طرح‌های توسعه‌ای استان و حساسیت و هوشیاری در برابر حرکات و توطئه دشمنان را از وظایف مهم مرزداران کشورمان بیان کرد.

وی گفت: با توجه به توطئه دشمنان در حاشیه مرزهای ایران اسلامی، مردم مرزدار استان باید هوشیارانه در مقابل توطئه دشمنان به‌ویژه در شرایط حساس کنونی مراقب باشند.

در پایان این همایش بیانیه‌ای در چند بند در حمایت از آرمان‌های انقلاب اسلامی و همچنین مشارکت هرچه بیشتر مردم استان در تحقق برنامه‌های توسعه‌ای سردار شهید شوشتری قرائت شد.


منبع : تسنیم

 

  

دیدگاه شما در مورد : هدف استکبار از تفرقه میان مسلمانان حفظ امنیت رژیم صهیونیستی است

هدف استکبار از تفرقه میان مسلمانان حفظ امنیت رژیم صهیونیستی است

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر