صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
تذکر نمایندگان به ظریف در خصوص تحریف سخنان رهبری

ظریف:برداشت ما از سخنان رهبری صحیح نبود

نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: نمایندگان مجلس روز گذشته نسبت به تحریف سخنان مقام معظم رهبری از سوی وزیر امورخارجه به ظریف تذکر دادند.

کد خبر : 3572

تاریخ انتشار : 16/07/1392 - 01:18


ظریف:برداشت ما از سخنان رهبری صحیح نبود

به گزارش خط امید بهشهر _ محمد اسماعیل کوثری در گفت و گو با  ندای انقلاب در پاسخ به این سوال که آیا در جلسه روز گذشته کمیسیون امنیت ملی با ظریف در خصوص تحریف سخنان مقام معظم رهبری از سوی وزیر امورخارجه سوالی مطرح شد؟ گفت: آقای ظریف در پاسخ به این سوال اعضای کمیسیون گفت که برداشت ما از سخنان مقام معظم رهبری به این صورت بوده است که نمایندگان درآنجا به او تذکر دادند و گفتند که این برداشت صحیح نیست.

وی افزود: وزیر امورخارجه در جلسه با نمایندگان تاکید کرد که دیپلماسی کشورمان را بر اساس فرمایشات و تذکرات مقام معظم رهبری پیگیری می کند.

نایب رییس کمیسیون امنیت ملی درپاسخ به سوال دیگر خبرنگار ما مبنی بر اینکه خانم ابتکار در روز گذشته یادداشتی را با عنوان "گذشته را به گذشتگان باید سپرد" در روزنامه گاردین منتشر کرد، تحلیلتان از اینگونه اظهارنظرها چیست، گفت: کسانی که این موضوع را مطرح می کنند، بدانند که باید از گذشته عبرت گرفت و نباید آنها را به فراموشی سپرد، گذشته برای بهتر شدن و بهتر انتخاب کردن است.

وی در پایان با بیان اینکه مطرح کنندگان گذشتن از گذشته هدف هایی را در پشت پرده دنبال می کنند، خاطرنشان کرد: متاسفانه معلوم نیست که طراحان این موضوع به دنبال چه هستند و آنها با  گذشتن از بخشی از گذشته چه سودی و چه منفعتی خواهند برد. 

  

دیدگاه شما در مورد : ظریف:برداشت ما از سخنان رهبری صحیح نبود

ظریف:برداشت ما از سخنان رهبری صحیح نبود

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر