صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

خرید زمین 6 میلیارد ریالی توسط مرد خاکستری اصلاحات در مازندران!

موسوی خوئینی‌ها اخیرا در یکی از روستاهای شهرستان سیمرغ مازندران، 16هزارمتر زمین به مبلغ متری 400 هزار ریال و به قیمت 6 میلیارد و 400 میلیون ریال خریداری کرده است.

کد خبر : 3571

تاریخ انتشار : 15/07/1392 - 11:29


خرید زمین 6 میلیارد ریالی توسط مرد خاکستری اصلاحات در مازندران!

به گزارش خط امید بهشهر _ محمد موسوی خوئینی‌ها که به مرد خاکستری اصلاحات مشهور و مواضع وی همواره مورد سوال برای افکار عمومی است اخیرا در یکی از روستاهای شهرستان سیمرغ مازندران، 16هزارمتر زمین به مبلغ متری  40هزار تومان خریداری کرده است.

در جریان اصلاح طلب، موسوی خوئینی ها را به عنوان مرد خاکستری اصلاحات می شناسند. وی پس از رحلت امام با انتشار روزنامه توقیف ‌شده سلام (۱۳۷۰ تا ۱۳۷۸) که به شدت از سیاست‌های دولت هاشمی انتقاد می‌کرد، نقش مهمی در پیروزی سید محمدخاتمی در انتخابات سال ۱۳۷۶ ایفا کرد.

موسوی خوئینی‌ها  در سال ۱۳۸۴ و پس از استعفای مهدی کروبی از دبیرکلی مجمع روحانیون مبارز، به عنوان دبیر مجمع برگزیده شد. مجمع روحانیون تشکلی است که در ایام انتخابات ریاست جمهوری دوره دهم رسماً از میر حسین موسوی حمایت و از محتشمی پور به عنوان رئیس کمیته صیانت از آرا نیز حمایت جدی می کند، کمیته ای که شورای نگهبان آن را همان زمان غیرقانونی اعلام کرد.

پس از اعلام نتایج انتخابات هم وی موضع تندی در قبال جمهوری اسلامی اتخاذ کرده و رسماً خواستار «ابطال انتخابات» و «برگزاری رفراندوم» در مورد مشروعیت دولت شد؛ کارشناسان معتقدند که شاید وی اولین فردی بود که موضوع ابطال انتخابات را مطرح کرد، موضوعی که چند روز بعد به موضوع داغ رسانه های اپوزیسیون جمهوری اسلامی تبدیل شد.


منبع : دانا

 

  

دیدگاه شما در مورد : خرید زمین 6 میلیارد ریالی توسط مرد خاکستری اصلاحات در مازندران!

خرید زمین 6 میلیارد ریالی توسط مرد خاکستری اصلاحات در مازندران!

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر