صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
سرپرست فرمانداری بهشهر تاکید کرد:

تلاش برای بوجود آوردن امنیت برای سرمایه گذاران

سرپرست فرمانداری بهشهر گفت: تمام تلاش خود را باید انجام دهیم نا امنیت را برای سرمایه گذاران فراهم کنیم

کد خبر : 35707

تاریخ انتشار : 10/09/1394 - 09:59


تلاش برای بوجود آوردن امنیت برای سرمایه گذاران

به گزارش خبرنگار خط امید، سید خالق سجادی، در اولین جلسه نشست با خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرستان بهشهر که شامگاه روز گذشته در ساختمان فرمانداری بهشهر برگزار گردید اظهار کرد: خبرنگاران چشم و گوش مردم هستند و اگر کار خود را درست و بدون هیچ غرض ورزی انجام دهند، می توانند  خدمت بزرگی به مسولین و مردم انجام دهند و اعتماد مردم را به خود جلب کنند.

 وی افزود: معیارهایی که  برای یک خبرنگار در نظر گرفته شده، ابتدا منفعت مردم، منفعت نظام و منفعت جامعه است و برگرفته از اصول و سیاست های قانون اساسی, مقام معظم رهبری و دولت می باشد.

سرپرست فرمانداری بهشهر خاطرنشان کرد: همه ما موظف هستیم و وظیفه عقلی, عرف و شرعی داریم که مردم در آسایش و آرامش کامل باشند و این امر جز در اجرای قانون محقق نمی شود و هرکسی بر خلاف قانون باشد مطمئنا جهت منافع مردم و نظام گام برنداشته است.

 

سجادی با بیان اینکه باید یک انتخابات درست و صحیح داشته باشیم یاد آور شد : باید در این برهه از زمان که به انتخابات نزدیک می شویم با وحدت, همدلی و با استفاده از تدبیر, یک محیط آرام و بدون تشنج فراهم تا یک انتخابات سالم و درست برگزار کنیم, که اگر در غیر این صورت و بر خلاف این موضوع اگر قدمی و قلمی زده شود خیانت به مردم است.

 

وی افزود: از جمله کارها و برنامه های پیش رو به امام رساندن پروژه های نیمه تمام این  شهرستان از جمله سد گلورد، جاده هزار جریب ، دو باند کردن جاده زاغمرز به بندر امیرآباد ، بیمارستان ۱۶۰ تختخوابی حضرت امام و پل رودخانه رودبار می باشد.

سید خالق سجادی عنوان کرد: در بحث پالایشگاه رایزنی ها و گفتگوهایی انجام شده و سرمایه گذار در حال حاضر خارج از کشور است و پس از بازگشت به ایران با توجه به لغو تحریم ها اگر مایل بود که هیچ, اگر نه با یک شریک خارجی معتبر پالایشگاه را احیا می کنیم و در راستای اشتغالزایی مسئولان نیز برنامه های کوتاه مدت ، میان مدت و بلند مدت خود را باید ارائه دهند.

سرپرست فرمانداری بهشهر تصریح کرد: ما همه تلاش خود را انجام میدهیم و از تمام پتانسیل ها استفاده می کنیم و با استفاده از ارتباطات و همکاری همه مسئولین و نهادهای قانونی شهرستان و یاری پ همکاری خبرنگاران این بار را به سر انجام مقصود می رسانیم.

 

سجادی در پایان افزود: درب اتاق من هر روز و همیشه به روی همه باز است ، اصحاب رسانه پل ارتباطی میان مدیران و مردم هستند و با درک متقابل همدیگر و درک موقعیت های کاری هم, می توان ارتباط و تعامل درستی بوجود آورد که هدف از این ارتباط و تعامل خدمت به خلق می باشد، این مردم کمتر از مردم دوران رسول الله نیستند و هر کاری برایشان انجام دهیم کم است.

خبرنگار: نیلوفر عنقا 

 

  

دیدگاه شما در مورد : تلاش برای بوجود آوردن امنیت برای سرمایه گذاران

تلاش برای بوجود آوردن امنیت برای سرمایه گذاران

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر