صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

پرداخت تسهيلات سرمايه گذاری ويژه به واحدهای توليدی و صنعتی مازندران

مديرعامل شرکت شهرکهای صنعتی مازندران گفت : تسهيلات سرمايه در گردش با بازپرداخت سه ساله توسط بانك صنعت و معدن ، به واحدهای توليدی و صنعتی استان پرداخت می شود .

کد خبر : 35634

تاریخ انتشار : 05/09/1394 - 11:57


پرداخت تسهيلات سرمايه گذاری ويژه به واحدهای توليدی و صنعتی مازندران

به گزارش خط امید بهشهر، سيد مصطفي موسوي اظهار داشت : مهمترين دغدغه بخش توليد و صنعت ، تأمين سرمايه در گردش و منابع مالي جهت تهيه مواد اوليه بوده كه در راستاي برطرف شدن موانع توليد و با همآهنگي سازمان صنايع كوچك و شهركهاي صنعتي ايران و بانك صنعت و معدن ، اقدامات مؤثر انجام شده است .

مديرعامل شرکت شهرکهـای صنعتی مازندران افزود : براساس همآهنگي هاي صورت گرفته ، به واحدهاي توليـدي و صنعتي كه پروانه بهره برداري خود را به تازگي دريافت نموده اند فقط براي يكبار و براي اولين بار ، تسهيلات سرمايه در گردش بانك صنعت و معدن با بازپرداخت سه ساله اعطا می گردد .

موسوي بيان داشت : پرداخت تسهيلات در قالب سرمايه در گردش و كمكهاي فني و اعتباري ، موجب افزايش توليد و اشتغال و رونق بخشيدن به واحدهاي توليدي و صنعتي در استان خواهد شد

وي خاطرنشان كرد : ارائه تسهيلات به واحدهاي توليدي و صنعتي علاوه بر افزايش توليد و تنظيم بازار عرضه و تقاضا ، در نهايت خروج از ركود را بدنبال دارد .

موسوي تأكيد كرد : پرداخت تسهيلات سبب جلوگيري از خام فروشي سرمايه هاي ملي در كشور با ارزش افزوده بسيار كم مي شود كه بنوعي اين سرمايه ارزشمند را هدر مي دهد بنابراين ، با فرآوري مواد اوليه توسط واحدهاي توليدي ، موجبات ايجاد ارزش افزوده و به تبع آن ، اشتغال را در بخش صنعت و توليد استان ، فراهم آورد .


منبع : باشگاه خبرنگاران

 

  

دیدگاه شما در مورد : پرداخت تسهيلات سرمايه گذاری ويژه به واحدهای توليدی و صنعتی مازندران

پرداخت تسهيلات سرمايه گذاری ويژه به واحدهای توليدی و صنعتی مازندران

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر