صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

رسیدگی به بیش از 15 هزار پرونده تخلف در تعزیرات حکومتی در مازندران

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان مازندران از رسیدگی به 15 هزار پرونده در سال جاری خبر داد.

کد خبر : 35557

تاریخ انتشار : 04/09/1394 - 11:26


رسیدگی به بیش از 15 هزار پرونده تخلف در تعزیرات حکومتی در مازندران

به گزارش خط امید بهشهر و به گزارش روابط عمومی تعزیرات حکومتی مازندران مهدی عباسی روز چهارشنبه گفت : از ابتدای سال تا کنون در بخش های صنفی ، قاچاق و بهداشت و درمان 15 هزار و 146 فقره پرونده تخلف در شعب تعزیرات حکومتی رسیدگی و متخلفین به بیش از 29 میلیارد و 170 میلیون ریال جزای نقدی محکوم شدند . 
وی افزود : در این مدت عدم درج قمیت با پنج هزار و 234 فقره ، گرانفروشی چهار هزار و 710 فقره ، عدم ارائه فاکتور یک هزار و 600 ، عدم صدور فاکتور یک هزار و 320 فقره ، کم فروشی 539 فقره و تقلب 419 فقره و بهداشتی 364 فقره بیشترین موارد را داشته است. 
این مقام ارشد تعزیرات حکومتی مازندران هم چنین از تعزیر شرکتی در سواد کوه خبر داد و خاطرنشان کرد: در پی دریافت گزارش از بازرسان و یژه بهداشت و درمان مازندران مبنی بر عدم رعایت فرمول ساخت روغن مایع سرخ کردنی (900 میلی لیتر) به دلیل عدم مطابقت شیمیایی ( بالاتر از حد مجاز بودن عدد پراکسید 4/4 به جای حداکثر2) با استانداردملی ایران از سوی شرکت تولیدی در شهرستان سوادکوه که پرونده ای در این رابطه تشکیل و پرونده فوق جهت بررسی و رسیدگی طی مراحل اداری و قانونی به تعزیرات حکومتی سواد کوه ارسال شد.
مدیرکل تعزیرات حکومتی مازندران افزود : رئیس شعبه تعزیرات حکومتی سواد کوه با بررسی موضوع و با توجه به اهمیت موضوع در وقت فوق العاده با احضار مدیریت این شرکت و اخذ آخرین دفاعیات وی و با بررسی و مداقه در مستندات و مدارک موجود در پرونده و اخذ نظریات تکمیلی کارشناسی و احراز بودن تخلف منتسبه حکم به ضبط کالای تولید و معدوم سازی آن را صادر نمود. 
لازم به ذکر است روغن های با عدد پر اکسید بالاتر از حد مجاز تعیین شده که حین استفاده سبب تولید مواد سمی در روغن شده که عامل بسیاری از بیماری ها بود.


منبع : ایرنا

 

  

مطالب مرتبط با : رسیدگی به بیش از 15 هزار پرونده تخلف در تعزیرات حکومتی در مازندران
دیدگاه شما در مورد : رسیدگی به بیش از 15 هزار پرونده تخلف در تعزیرات حکومتی در مازندران

رسیدگی به بیش از 15 هزار پرونده تخلف در تعزیرات حکومتی در مازندران

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر