صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

«زمزمه‌های نفوذ» با حضور وزیر سابق اطلاعات در دانشگاه مازندران

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه مازندران از برگزاری همایش «زمزمه‌های نفوذ» با حضور وزیر سابق اطلاعات خبر داد.

کد خبر : 35488

تاریخ انتشار : 03/09/1394 - 19:21


«زمزمه‌های نفوذ» با حضور وزیر سابق اطلاعات در دانشگاه مازندران

به گزارش خط امید بهشهر، میلاد حسن‌پور در گفت و گو با  نگاه آزاد، گفت: همایش «زمزمه‌های نفوذ» روز 23 آذر ماه با حضور حیدر مصلحی وزیر سابق اطلاعات در دانشگاه مازندران برگزار می‌شود.

وی افزود: این برنامه به‌مناسبت هفته بسیج و در راستای تبیین مجراهای نفوذ دشمن در انقلاب اسلامی و تلاش برای تغییر ماهیت جمهوری اسلامی ایران برگزار می‌شود.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه مازندران با اشاره به اینکه دشمن سعی دارد با طراحی‌های زیاد و متنوعی در زمینه‌های سیاسی، فرهنگی و اقتصادی در کشور نفوذ کند، تصریح کرد: ما باید راه‌های مقابله با نفوذ را با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری به‌درستی بشناسیم تا بتوانیم از نفوذ دشمن در زمینه‌های مختلف جلوگیری کنیم.

وی بیان کرد: دشمنان به رهبری آمریکا با نفوذ به کشور به‌‌دنبال این هستند که باورهای برخی از خواص و افراد فریب‌خورده را تغییر دهند تا آنها را در راستای منافع استکبار در داخل کشور به فعالیت بپردازند.

حسن‌پور تصریح کرد: دشمن با استفاده از عوامل وابسته و یا دل‌بسته خود دنبال آن‌ است که طرح نفوذ را اجرا کند و برای شروع نفوذ ابتدا در اذهان مردم دشمن را به رقیب تبدیل می‌کند تا حساسیت‌ها کم شود‌، وقتی دیدگاه مردم تغییر پیدا کرد و تصور آنها از دشمن به یک رقیب تبدیل شد زمینه نفوذ را فراهم می‌کند.

وی با بیان اینکه دشمنان می‌دانند که نمی‌توانند در ملت ایران اسلامی نفوذ کنند زیرا آنها در همه زمان‌ها فدایی ولایت فقیه بوده‌اند، یادآور شد: دشمنان سعی دارند در برخی خواص و افراد فریب خورده نفوذ کنند تا بتوانند به اهداف خود برسند.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه مازندران با بیان اینکه دشمن برای نفوذ برنامه جامعی طراحی کرده ‌است، افزود: قرائن و شواهد از آن حکایت دارد که دشمن در زمینه‌های فرهنگی‌، سیاسی و اقتصادی برای نفوذ برنامه دارد.

حسن‌پور بیان کرد: دشمن دنبال آن است تا در انتخابات از عناصر وابسته و متمایل به استکبار برای مجلس خبرگان رهبری و مجلس استفاده کند تا بتواند در لایه‌های مهم نظام نفوذ پیدا کند‌.

وی با تاکید بر اینکه سخن و کلام رهبر معظم انقلاب در هر زمینه و زمانی موجب یأس و ناامیدی دشمنان نظام شده، گفت: نظام و انقلابی که حاصل خون شهدا، ایثارگری جانبازان و ایثارگران بوده،  تداوم آن نیز در گرو تبعیت از رهبر معظم انقلاب است.


منبع : بلاغ

 

  

دیدگاه شما در مورد : «زمزمه‌های نفوذ» با حضور وزیر سابق اطلاعات در دانشگاه مازندران

«زمزمه‌های نفوذ» با حضور وزیر سابق اطلاعات در دانشگاه مازندران

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر