صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

رشد 32 درصدی تخلیه و بارگیری انواع غلات در بندر امیرآباد بهشهر

مدیر بنادر و منطقه ویژه اقتصادی امیرآباد بهشهر گفت : تخلیه و بارگیری انواع غلات در بندر امیرآباد تا پایان آبان ماه 32 درصد رشد داشت .

کد خبر : 35484

تاریخ انتشار : 03/09/1394 - 19:14


رشد 32 درصدی تخلیه و بارگیری انواع غلات در بندر امیرآباد بهشهر

به گزارش خط امید بهشهر، علی خدمتگذار افزود : طی هشت ماهه سال جاری، در مقایسه با مدت مشابه سال 93، تخلیه و بارگیری غلات در این بندر با افزایش مواجه بود ، به طوری که با تخلیه 452 هزار و 777 تن جو، 409 هزار و 226تن گندم، 81 هزار و 847 تن ذرت و 492 تن محصولات کشاورزی، دامی و احشام مجموع غلات وارد شده و تخلیه شده در این بندر از 770 هزار و 678 تن تا پایان آبان سال 93 به 944 هزار و 342 تن در مدت مشابه سال جاری افزایش یافت .
وی دامه داد : در این مدت میزان 358 تن از این نوع کالا با 100 درصد رشد از بندر امیرآباد بارگیری و به سایر کشورها صادرات شده است .
وی افزود: عمده این کالاها از بنادر آستاراخان، آکتائو، اولیا، باکو، گوسان ، دوبوفکا ، ولگا گراد و ماخاچ کالا وارد بندر امیرآباد شده اند که بخش قابل توجه از نیازهای استان و کشور را در بخش غلات تأمین می کند.
وی اظهار کرد: این آمار قطعا با به سرانجام رسیدن پروژه های اقتصادی که قرار است با سرمایه گذاری بخش خصوصی در منطقه ویژه اقتصادی امیرآباد در زمینه فرآوری غلات انجام شود افزایش خواهد یافت.
خدمتگزار گفت: امیدواریم با توجه به رشد چشمگیر تخلیه و بارگیری غلات در این بندر و همچنین برنامه های اتخاذ شده برای گسترش فعالیت های اقتصادی مرتبط با غلات ، منطقه ویژه اقتصادی بندرامیرآباد در آینده نزدیک به اهداف خود در این حوزه دست یابد.


منبع : ایرنا

 

 

  

دیدگاه شما در مورد : رشد 32 درصدی تخلیه و بارگیری انواع غلات در بندر امیرآباد بهشهر

رشد 32 درصدی تخلیه و بارگیری انواع غلات در بندر امیرآباد بهشهر

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر