صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

یادواره شهدای دانش آموز بهشهر برگزار شد

با هدف بزرگداشت نام و یاد شهدای گرانقدر و بزرگداشت هفته بسیج، مراسم معنوی یادواره شهدای دانش آموز بهشهر یکشنبه شب در سالن ولی عصر(عج) سپاه بهشهر برگزار شد.

کد خبر : 35406

تاریخ انتشار : 02/09/1394 - 09:45


یادواره شهدای دانش آموز بهشهر برگزار شد

به گزارش خط امید بهشهر، مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس مازندران در این یادواره با بزرگداشت هفته بسیج گفت: ما هر چه داریم از فرهنگ بسیج و درس آموزی در این مکتب است.
سردار عبدالله ملکی اظهار کرد: بسیج مردمی ترین نهاد مقدس جمهوری اسلامی ایران است که موجب عزتمندی، حماسه آفرینی و افتخار در مراحل مختلف این انقلاب شده است.
وی گفت: ولایت مداری، ایثار و از خودگذشتگی مردم سلحشور ایران باعث شد توطئه مشترک شرق و غرب برای به زانو درآوردن ملت بزرگ ایران به فرصتی برای اثبات توانمندی های اسلام و انقلاب و کشور تبدیل شود.
ملکی گفت: امروز کشور ما تحت زعامت مقام معظم رهبری به عنوان تکیه گاه مطمئن برای مقابله با هجمه فرهنگی، دینی، جنگ نرم و سخت دشمنان است و مقتدرانه به پیش می رود و ادامه این روند و ولایتمداری، موجب عزت و سربلندی ایران اسلامی و مسلمانان جهان خواهد بود.
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس مازندران افزود: دانش آموزان ما باید با الگوبرداری از تمام شهدا و دانش آموزان شهید و حسین فهمیده ها، در راستای منویات رهبری، ولایتمداری و دفاع از ارزشها حرکت کنند و در مقابله با جنگ نرم دشمن، با ولایتمداری از گزند حوادث در امان بمانند.
وی گفت: اکنون دشمن با استفاده از تمامی ابزار، سعی در سست کردن عقیده و باور نوجوانان و جوانان دارد که باید دانش آموزان نسبت به این امر بصیرت داشته باشند و گوش به فرمان رهبری حرکت کنند. 
آیین معنوی یادواره شهدای دانش آموز به مناسبت هفته بسیج با حضور پرشور دانش آموزان، معلمان و مسئولان و بسیجیان در سالن ولی عصر(عج) سپاه بهشهر برگزار شد.
شهرستان 160 هزارنفری بهشهر در شرق مازندران واقع شده که 800 شهید تقدیم انقلاب کرده است که 28 فرهنگی و 188 دانش آموز بودند.


منبع : ایرنا

 

  

دیدگاه شما در مورد : یادواره شهدای دانش آموز بهشهر برگزار شد

یادواره شهدای دانش آموز بهشهر برگزار شد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر