صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

سرپرست فرمانداری بهشهر خواستار حضور فعال بانوان در عرصه های مختلف اجتماعی شد

سرپرست فرمانداری بهشهر خواستار حضور فعال بانوان در عرصه های مختلف اجتماعی و دفاع از حقوق قشر بانوان توسط فعالان این عرصه شد.

کد خبر : 35334

تاریخ انتشار : 01/09/1394 - 19:25


سرپرست فرمانداری بهشهر خواستار حضور فعال بانوان در عرصه های مختلف اجتماعی شد

به گزارش خط امید بهشهر، سید خالق سجادی روز شنبه در جمع نمایندگان امور بانوان کارکنان دولت در بهشهر گفت : بیش از نیمی از جمعیت کشورمان را بانوان تشکیل می دهند و به همان نسبت نیز باید در جامعه تاثیر گذار باشند.
وی افزود : حضور با انگیزه و پررنگ بانوان در همه عرصه های اجتماع ، کاهش آسیب های روزافزون در جامعه را به دنبال خواهد داشت که امیدواریم با با تلاش همه جانبه برای تحقق چنین حضوری موفق عمل کنیم.
سرپرست فرمانداری بهشهر گفت : مجموعه فرمانداری بهشهر در احقاق حق بانوان از هیچ تلاشی فروگذار نخواهد بود و برای این منظور از حضور بانوان فعال در عرصه های اجتماعی و بیان دیدگاهها و نظراتشان برای رفع معضلات حمایت می کنیم.
وی افزود : ادارات و نهادهای مرتبط برای افزایش مشارکت و حضور زنان در فعالیت های اجتماعی باید بیشتر تلاش و معضلات و مشکلات را اطلاع رسانی کنند و با همدلی و اتحاد در رفع مشکلات گام برداریم.
سجادی عزت، سرافرازی و امنیت کشور را مدیون ایثارگری های رزمندگان اسلام دانست و گفت : بانوان و خانواده های رزمندگان نیز در طول دفاع مقدس، نقش آفرینی کردند و ما مدیون رشادتها و تلاش های آنان هم هستیم.
وی افزود : توکل به خدا ، خودباوری و اطاعت از فرامین رهبری از مهم ترین علل پیروزی رزمندگان اسلام در هشت سال دفاع مقدس بود که ما در همه مراحل زندگی و هر پست و مقامی مدیون این رزمندگان هستیم و لذا باید با تقویت بصیرت و با بیداری از ارزشهای دینی انقلاب پاسداری کنیم.
مسئول امور بانوان فرمانداری بهشهر نیز در این نشست با اشاره به حضور 20 تن از نمایندگان امور بانوان ادارات شهرستان در نشست با سرپرست فرمانداری ، گفت : امیدواریم با ارائه ایده های مناسب در پیشبرد امور و اهداف دولت نقش موثری ایفا کنیم.
نرگس بیابانی افزود : زنان امروز با شناخت ابعاد شخصیتی حضرت زهرا (س) و الگو قرار دادن آن بانوی نمونه اسلام و حفظ کرامت می توانند در تمامی زمینه نمود و تبلور داشته باشند.


منبع : ایرنا

 

  

دیدگاه شما در مورد : سرپرست فرمانداری بهشهر خواستار حضور فعال بانوان در عرصه های مختلف اجتماعی شد

سرپرست فرمانداری بهشهر خواستار حضور فعال بانوان در عرصه های مختلف اجتماعی شد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر