صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
سرپرست فرمانداری بهشهر:

امنیت بهشهر مرهون تلاشهای همه جانبه نیروی انتظامی است

سرپرست فرمانداری بهشهر گفت: بهشهر از نظر امنیت، خوش درخشیده است و ایجاد امنیت فعلی جامعه، مرهون تلاش های همه جانبه نیروی انتظامی است.

کد خبر : 35333

تاریخ انتشار : 01/09/1394 - 19:24


امنیت بهشهر مرهون تلاشهای همه جانبه نیروی انتظامی است

به گزارش خط امید بهشهر، سید خالق سجادی، شامگاه شنبه در دیدار با فرمانده نیروی انتظامی بهشهر و برخی از دست اندرکاران این حوره افزود: تامین امنیت از مولفه های اصلی جامعه است که نیروی انتظامی این وظیفه را به خوبی انجام می دهد.
وی اظهار داشت: آرامش و امنیت موجود در منطقه و سطح شهرستان بهشهر، مرهون تلاش و فداکاری کارکنان خدوم نیروی انتظامی است و تقویت نیروی انتظامی، تقویت نظام است که باید مورد توجه باشد.
سرپرست فرمانداری بهشهر با بیان اینکه علی رغم وجود برخی نارضایتی ها و مشکلات اقتصادی در جامعه، مشکل امنیتی در سطح شهرستان نداریم و در این راستا قدردان فعالیت های مختلف نیروی انتظامی هستیم و امیدواریم تا با تلاش همگانی احقاق حق شده و در ادامه راه نیز کارها بدرستی انجام شود.
ولی الله مرادی، فرمانده نیروی انتظامی بهشهر نیز در سخنانی از بهشهر با عنوان یکی از شهرهای با امنیت بالا در سطح استان نام برد که این امنیت تلاش همه همکاران، مسئولان و مردم است.
وی با تاکید بر لزوم مشارکت مردم در برقراری امنیت گفت: امنیت مناسبی در سطح شهرستان حاکم است و در ادامه نیز امیدواریم با همکاری مردم و براساس فرمایشات رهبری، بتوانیم خدمتگزار خوبی برای مردم و ایجاد امنیت مناسب در سطح منطقه باشیم. 
شهرستان حدود 160 هزارنفری بهشهر در شرق مازندران واقع شده است.


منبع : ایرنا

 

  

دیدگاه شما در مورد : امنیت بهشهر مرهون تلاشهای همه جانبه نیروی انتظامی است

امنیت بهشهر مرهون تلاشهای همه جانبه نیروی انتظامی است

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر