صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
خط امید گزارش می دهد

اعضای هیئت رییسه شورای شهرستان بهشهر انتخاب شد

انتخابات هیئت رییسه شورای اسلامی شهرستان بهشهر در فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

کد خبر : 3533

تاریخ انتشار : 14/07/1392 - 17:21


اعضای هیئت رییسه شورای شهرستان بهشهر انتخاب شد

به گزارش خبرنگار خط امید بهشهر ، تقی نورزاد فرماندار بهشهر در ابتدای جلسه گفت: مردم با شرکت در  انتخابات پشتیبانی و حمایت خود از انقلاب و نظام را به نمایش گذاشتند و نشان دادند که در هر شرایطی دست از حمایت از انقلاب نخواهند کشید و این نشانه کارآمدی نظام جمهوری اسلامی ایران می باشد.

نماینده دولت در بهشهر ادامه داد:ما باید تمامی فعالیت های خود را برای رضای خدا و در راستای خدمت به مردم انجام دهیم.

نورزاد افزود : آنچه مهم است نشاط و سرزندگی مردم می باشد که باید تلاش کرد با همبستگی و وحدت در بین مسئولین و خدمت گذاران در راستای همین نشاط و سر زندگی قدم برداشت.

در ادامه جلسه انتخابات هیئت رییسه شهرستان بهشهر برگزار شد محمد حسن رضایی نماینده شورای خلیل شهر با کسب 5 رای به سمت رییس شورای شهرستان انخاب شد.

همچنین  سید میر اکبر هاشمی نماینده شورای بخش مرکزی با اخذ 5 رای به عنوان نایب رییس شورای شهرستان و  سید کریم میری نماینده شورای اسلامی رستمکلا با اخذ 3 رای به عنوان منشی شورای اسلامی شهرستان بهشهر انتخاب شد.

به گزارش خط امید بهشهر انتخابات نماینده شورای اسلامی شهرستان بهشهر در استان مازندران نیز پس از دوبار رای گیری بین آقایان موسی زاده و میری با اخذ دو رای برای هر کدام از کاندیداها و یک رای ممتنع بدون نتیجه ماند که باید در اولین جلسه شورای اسلامی شهرستان بهشهر نماینده شهرستان برای معرفی به استان انتخاب شود. 

  

دیدگاه شما در مورد : اعضای هیئت رییسه شورای شهرستان بهشهر انتخاب شد

اعضای هیئت رییسه شورای شهرستان بهشهر انتخاب شد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر