صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
مدیر حج و زیارت مازندران خبر داد

تأیید تدفین 3 تن از جان‌باختگان مازندرانی فاجعه منا در مکه

مدیر حج و زیارت مازندران گفت: تدفین سه تن از جان‌باختگان مازندرانی فاجعه منا در مکه تأیید شد.

کد خبر : 35248

تاریخ انتشار : 30/08/1394 - 09:37


تأیید تدفین 3 تن از جان‌باختگان مازندرانی فاجعه منا در مکه

به گزارش خط امید بهشهر، حبیب‌الله ساداتی با اشاره به تشخیص هویت سه تن از قربانیان فاجعه منا، اظهار کرد: تدفین سه تن از جان‌باختگان مازندرانی فاجعه منا عباس جعفری مدیر کاروان قائم‌شهر، نصرالله جعفری از کاروان نور و ابراهیم صادقی‌واسکسی در مکه تأیید شد و خانواده درباره این موضوع رضایت دارند و انتقال پیکر به کشور صورت نمی‌گیرد.

وی با بیان اینکه هویت سه تن از قربانیان مازندرانی فاجعه منا همچنان مشخص نشده و جزو مفقودی‌ها هستند، اضافه کرد: تلاش سازمان حج و زیارت، بعثه مقام معظم رهبری و وزارت امور خارجه همچنان پیگیر هویت مفقودان این فاجعه هستند.

مدیر حج و زیارت مازندران در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه سامانه سماح برای ثبت‌نام زائران اربعین تا چهارم آذرماه امسال باز بوده و افراد می‌توانند نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند، افزود: همچنین صدور ویزا تا شش آذرماه سال جاری ادامه دارد.

این مسئول یادآور شد: تاکنون لیست 20 هزار نفر به شرکت مرکزی کارگزاران برای صدور ویزا ارسال شده و از این تعداد 10 هزار نفر ویزا صادر و تحویل زائران شده است.

ساداتی در پایان با اعلام اینکه از 20 آبان‌ماه امسال زائران اربعین در حال اعزام هستند، گفت: توصیه ما به زائران این است که هوشیاری لازم را در این سفر معنوی داشته باشند.


منبع : بلاغ

 

  

دیدگاه شما در مورد : تأیید تدفین 3 تن از جان‌باختگان مازندرانی فاجعه منا در مکه

تأیید تدفین 3 تن از جان‌باختگان مازندرانی فاجعه منا در مکه

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر