صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
امام جمعه بهشهر؛

برخی آنقدر برای آمدن آمریکا دغدغه دارند که برای ظهور امام زمان(عج) ندارند

امام جمعه بهشهر گفت: امروز کسانی هستند که با مزدوری، تضعیف ولایت فقیه و تقسیم مردم به دسته‌های مختلف، برای آمدن آمریکا آنقدر دغدغه دارند که برای ظهور امام زمان(عج) ندارند.

کد خبر : 35243

تاریخ انتشار : 29/08/1394 - 15:08


برخی آنقدر برای آمدن آمریکا دغدغه دارند که برای ظهور امام زمان(عج) ندارند

به گزارش خبرنگار خط امید، حجت‌الاسلام و المسلمین سیدعربعلی جباری در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهرستان بهشهر با تاکید بر اینکه اگر بخواهیم حکومتی ارزشی، ضد  نفوذ، بیدار و قوی داشته باشیم، باید تقوا را رعایت کنیم اظهار کرد: دین اسلام، جامع‌ترین دین الهی است، اسلام مطابق فطرت بشری است و همانند نوری همه را در بر می‌گیرد.

وی افزود: رمز موفقیت امام خمینی(ره) و امام خامنه‌ای(حفظه ا...) این است که هر دو برای اسلام و حاکمیت به میدان آمدند اولین و مهم ترین اندیشه امام خمینی(ره)، اسلام ناب محمدی بود که اسلام مجاهدان، ظلم ستیز و مدافع محرومان و مستضعفان است و اگر دشمن بخواهد آسیبی بزند با تمام توان و قدرت در مقابل آنها می‌ایستیم و مقاومت می‌کنیم.


امام جمعه بهشهر با بیان اینکه در مقابل اسلام ناب محمدی، اسلام آمریکایی است، تصریح کرد: امام راحل اسلام آمریکایی را وارد فرهنگ سیاسی کرد، امروز کسانی هستند که با مزدوری، تضعیف ولایت فقیه و تقسیم مردم به دسته‌های مختلف، برای آمدن آمریکا آنقدر دغدغه دارند که برای ظهور امام زمان(عج) ندارند.


جباری به لزوم حمایت از ولایت پرداخت خاطرنشان کرد: حمایت از ولایت آسان نیست، در راه ولایت باید با بصیرت و مقاوم بود و در این مسیر هزینه‌ها داد، هیچکس و هیچ چیزی را به ولایت فقیه ترجیح نمی‌دهیم.


خطیب نماز جمعه بهشهر در ادامه با تبریک هفته بسیج، گفت: بسیجیان، باصفا، آگاه و مقتدر هستند و امروز استکبار را به‌هیچ گرفته و در پشتیبانی از رهبر انقلاب فریاد مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل سر می‌دهند.


حجت الاسلام جباری در پایان ضمن قدردانی از آزاده سرافراز محمدتقی نورزاد، خطاب به فرماندار جدید، بیان داشت: با سرلوحه قراردادن ولایت محوری، انتظار داریم با اخلاص، ایمان، توکل و پشتوانه حزب الهی، برای اشتغال و فراهم نمودن بستر کار برای جوانان نهضت کار را ایجاد و با وحدت و انسجام برای توسعه و آبادانی شهرستان قدم برداریم تا به قطب استان تبدیل شویم.

  

  

دیدگاه شما در مورد : برخی آنقدر برای آمدن آمریکا دغدغه دارند که برای ظهور امام زمان(عج) ندارند

برخی آنقدر برای آمدن آمریکا دغدغه دارند که برای ظهور امام زمان(عج) ندارند

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر