صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
دبیر جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی مازندران:

تجربه ناموفق اصولگرایان در انتخابات 92 چراغ راه آینده است/به تغییر فرمانداران در ایام نزدیک به انتخابات خوشبین نیستیم

دبیر جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی مازندران گفت: در استان مازندران نیز احزاب و جریان‌های اصولگرا، به‌ویژه جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی، تلاش خواهند کرد تا افرادی را معرفی کنند که دلداده نظام و رهبری و خادم مردم باشند.

کد خبر : 35151

تاریخ انتشار : 28/08/1394 - 12:38


تجربه ناموفق اصولگرایان در انتخابات 92 چراغ راه آینده است/به تغییر فرمانداران در ایام نزدیک به انتخابات خوشبین نیستیم

به گزارش خط امید بهشهر، عبدالرضا بابایی با اشاره به در پیش بودن دو انتخابات مهم مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی، اظهار کرد: یکی از وظایف احزاب، معرفی افراد و جریان‌های سیاسی به مردم و کمک به آنان در انتخاب کاندیداهای اصلح است.

وی افزود: در این میان جریان‌های اصولگرای اصیل که دلبسته امام و رهبری و ارزش‌های اسلامی و انقلابی هستند، نیز وظیفه دارند کاندیداهای اصلح را با توجه به شاخصه‌های اصیل مد نظر رهبر معظم انقلاب  شناسایی و به مردم معرفی نمایند.

دبیر جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی مازندران تصریح کرد: در استان مازندران نیز احزاب و جریان‌های اصولگرا، به‌ویژه جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی، تلاش خواهند کرد تا افرادی را معرفی کنند که دلداده نظام و رهبری و خادم مردم باشند.

بابایی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به لزوم ایجاد وحدت در میان احزاب اصولگرا برای رسیدن به لیست واحد، تصریح کرد: انتخابات سال 92 شکست جریان اصولگرایی به جریان رقیب نبود، بلکه در آن انتخابات اصولگرایان به خودشان باختند و امروز همه آنها به دلیل مشکلاتی که در مسیر انقلاب به وجود آمده است، باید پاسخگو باشند و تلاش نمایند تا با ایجاد وحدت برخی اشتباهات گذشته را جبران کنند.

وی تصریح کرد: در انتخابات ریاست‌جمهوری 92، اصولگرایان تجربه ناموفقی را پشت سر گذاشتند؛ در این تردیدی  نیست؛ این تجربه باید چراغ راه ما باشد و دیگر آن را تکرار نکنیم و به توفیق الهی در مازندران جریان‌های اصولگرا یکدل هستند و اتفاق نظر دارند.

بابایی با اشاره به دغدغه‌های این روزهای مقام معظم رهبری درباره نفوذ دشمنان، افزود: خطر نفوذ امروز بیش از پیش جدی است و کسانی که آن را امری جدی تلقی نمی‌کنند باید در خودشان تردید کرد.

وی گفت: مردم ولایت‌مدار ما به کسانی که زمینه‌های نفوذ سیاسی، اقتصادی و فرهنگی در خودشان و خانواده‌هایشان پررنگ است و طوفان حوادث آنها را به هر سمت خواهد کشاند رأی نخواهند داد.

دبیر جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی مازندران از همه کاندیداهای انتخاباتی خواست اخلاق انتخاباتی را سرلوحه فعالیت‌های خود قرار دهند و برخی با انجام اقدامات فریبنده و نابه‌جا به قدرت انتخاب مردم بی احترامی نکنند.

بابایی در پاسخ به سوالی درباره انتصاب فرماندار دوران اصلاحات به‌عنوان فرماندار جدید ساری، گفت: در این موضوع مصداق چندان مهم نیست بلکه به انتصابات در این ایام نزدیک به انتخابات چندان خوشبین نیستیم.


منبع : بلاغ

 

  

دیدگاه شما در مورد : تجربه ناموفق اصولگرایان در انتخابات 92 چراغ راه آینده است/به تغییر فرمانداران در ایام نزدیک به انتخابات خوشبین نیستیم

تجربه ناموفق اصولگرایان در انتخابات 92 چراغ راه آینده است/به تغییر فرمانداران در ایام نزدیک به انتخابات خوشبین نیستیم

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر