صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

«پروژه‌خواری»؛ پدیده جدید در مازندران

پروژه‌های مازندران در صورتی که در زمان مقرر به اتمام نرسند تحت تاثیر رطوبت هوا از متراژ آنها کاسته می‌شود.

کد خبر : 35147

تاریخ انتشار : 28/08/1394 - 12:33


«پروژه‌خواری»؛ پدیده جدید در مازندران

به گزارش خط امید بهشهر، کوه‌خواری، زمین‌خواری و اخیراً دریا خواری در مازندران واژه‌هایی است که مردم استان خیلی با آنها غریبه نیستند ولی در روزهای اخیر بحث پروژه‌خواری و کاهش متراژ پروژه هم در استان مازندران ظهور و بروز کرد.

قضیه از این قرار است که پروژه کتابخانه مرکزی استان مازندران از مصوبات دولت قبل بود، این پروژه قرار بود در زمینی به مساحت 18 هزار متر مربع اجرا و به بهره‌برداری برسد.

زمین پس از تصویب در اختیار اداره‌کل ارشاد وقت استان مازندران قرار گرفت، یک سال از زمان اجرای این پروژه گذشت که خبر رسید متراژ این پروژه تغییر کرد و بنا به دلایل نامعلوم 6 هزار متر زمین از بدنه این پروژه جدا شد.

جدا شدن 6 هزار متر از بدنه این پروژه هم تأثیر چندانی در تکمیل این طرح عمرانی و اثرگذار که مورد وثوق همه مسئولان استانی به‌ویژه شهرستان ساری است، ندارد و به بهانه عدم تأمین اعتبار این پروژه چهار سالی است که منتظر تأمین اعتبار برای اجرا است.

جدا از عدم تأمین اعتبار دوباره مسئولان و متولیان دست به کار شدند و طرح کاهش متراژ این پروژه را در دستور کار قرار دادند.

در آخرین اظهار نظر مدیرکل کتابخانه عمومی مازندران درباره وضعیت پروژه کتابخانه مرکزی مازندران متراژ این طرح 7 هزار و 600 متر اعلام شد و ظاهراً رطوبت هوا بر متراژ پروژه‌ها نیز اثر می‌گذرد، دست برقضا شدت رطوبت هوا نیز بسیار قوی و کارآمد است و هربار که قرار است متراژ پروژه کاهش پیدا کند به کمتر از 5 هزار متر قانع نمی‌شود.


منبع : بلاغ

 

  

دیدگاه شما در مورد : «پروژه‌خواری»؛ پدیده جدید در مازندران

«پروژه‌خواری»؛ پدیده جدید در مازندران

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر