صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بهشهر تشریح کرد:

اجرای بیش از 90 عنوان برنامه در هفته بسیج در بهشهر

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بهشهر گفت: بیش از 90 عنوان برنامه به منظور گرامیداشت هفته مبارک بسیج در بهشهر برگزار می‌شود.

کد خبر : 35142

تاریخ انتشار : 27/08/1394 - 19:40


اجرای بیش از 90 عنوان برنامه در هفته بسیج در بهشهر

به گزارش خبرنگار خط امید، علی نجفی در نشست خبری گرامیداشت هفته بسیج که بعد ازظهر امروز در سالن جلسات سپاه بهشهر برگزار شد اظهار کرد: بسیج یك نهاد اجتماعی است که به صورت عضوی از ساخت و نظام اجتماعی جامعه ما است، نهادی كه با هدف پاسداری از ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب اسلامی به‌وجود آمده است.

 

وی با بیان اینکه اندیشمند بزرگ تاریخ حضرت امام(ره) چنج آذر را به‌عنوان روز بسیج نامگذاری کردند افزود: ما شاهد بوده و هستیم که بسیج در زمان‌های حساس به یاری نظام و انقلاب و کشور شتافت که این برگرفته از ایدئولوژی و اهداف بسیج است.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بهشهر خاطرنشان کرد: بیش از 90 عنوان برنامه به منظور گرامیداشت هفته مبارک بسیج طرح ریزی شده که در طول این هفته مبارک اجرا که اولین روز این هفته با عنوان بسیج، ولایت و انتظار نامگذاری شده که همایش بزرگ میقات صالحین در مصلی جمعه بهشهر، زاغمرز و همچنین خلیل‌شهر برگزار می‌شود.

 

وی ادامه داد: نمایشگاه و فروشگاه بزرگ بسیج و اقتصاد مقاومتی در بهشهر به صورت مشترک با شهرستان‌های گلوگاه و نکا در اولین روز هفته بسیج در شرکت دانه‌های روغنی جنب ایستگاه ساری به مدت 10روز افتتاح و طرح‌هایی که در راستای اقتصاد مقاومتی اجرا شده است به نمایش و محصولات نیز به فروش می رسد.

 

نجفی افزود: برگزاری نهضت روشنگری با هدف آگاهی‌دهی و بصیرت‌افزایی با موضوعات استکبار ستیزی، نفوذ و اقتصاد مقاومتی با حضور اساتید برجسته و همچنین برنامه بسیج، خانواده و سبک زندگی با خطبه خوانی حضرت زینب(س) ویژه خواهران از دیگر برنامه‌های هفته مبارک بسیج است.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بهشهر تصریح کرد: 6 پایگاه بسیج تازه‌ساخت و یک پایگاه بهسازی شده در سطح شهرستان بهشهر به همراه ساختمان تازه‌ساخت حوزه مقاومت بسیج کیاسر در هفته بسیج افتتاح می‌شود.

 

علی نجفی خاطرنشان کرد: روز پنجم آذرماه نیز پیاده‌روی و اجتماع بزرگ 3000نفری بسیجیان اقشار مختلف برادران و خواهران در مصلی جمعه آیت‌الله جباری شهرستان بهشهر با عنوان شکوه ایستادگی برگزار می‌شود.

 

وی از برگزاری مسابقات تکواندو بسیجیان سطح استان مازندران در شهرستان بهشهر خبر داد و افزود: پیاده روی نمادین روز اربعین با عنوان حرم تا حرم از مزار پنج شهید گمنام و آیت الله جباری(ره) در مصلی جمعه این شهرستان تا گلزار شهدای بهشت فاطمه (س) از دیگر برنامه‌های پیش روی ما است. 

  

دیدگاه شما در مورد : اجرای بیش از 90 عنوان برنامه در هفته بسیج در بهشهر

اجرای بیش از 90 عنوان برنامه در هفته بسیج در بهشهر

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر