صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

رویکرد شورای اسلامی بهشهر حمایت از برنامه های فرهنگی و ورزشی است

رییس شورای اسلامی شهر بهشهر با تاکید بر استفاده از تمامی امکانات در راستای توسعه ورزش گفت: رویکرد شورای اسلامی بهشهر در این دوره حمایت از برنامه های فرهنگی و ورزشی است.

کد خبر : 35041

تاریخ انتشار : 27/08/1394 - 10:04


رویکرد شورای اسلامی بهشهر حمایت از برنامه های فرهنگی و ورزشی است

به گزارش خط امید بهشهر، اکبر فخاریان اظهار کرد: بهشهر از جمله شهرهای دارای پتانسیل فراوان در امر ورزش در رشته های مختلف است که باید از تمامی امکانات برای کشف استعدادها و حمایت از نخبگان ورزشی استفاده شود.
وی با اشاره به در پیش بودن مسابقات کشتی بین المللی شهید هاشمی نژاد، بهمن ماه سال جاری در بهشهر گفت: مدال آوری های پیاپی کشتی گیران بهشهری در مسابقات معتبر داخلی و خارجی ، بیانگر دوام این رشد و موفقیت است و در این مسیر ، شورای شهر از هیچ حمایتی برای کمک به کشتی دریغ نخواهد کرد .
رییس شورای اسلامی شهر بهشهر ادامه داد: شورای شهر بودجه ای را برای کمک به این مسابقات درنظر گرفته است اما امیدواریم بتوانیم اهدای این کمک را به عنوان یک سرفصل در بودجه شهرداری بگنجانیم.
فخاریان گفت: در صورت اجرای این طرح ، شهرداری همه ساله مبلغ مشخصی را برای کمک به هیات کشتی به حساب این هیات واریز خواهد کرد . 
وی گفت : کمک به رشته های مختلف ورزشی در دستور شورای شهر است و این کمک ها فقط محدود به کشتی نیست و از همه رشته های ورزشی حمایت می کنیم.
رییس شورای اسلامی شهر بهشهر اظهار امیدواری کرد که رشته های مختلف ورزشی با ارائه برنامه مناسب و همچنین عملکرد مطلوب در پیشرفت و کسب موفقیت ، از بودجه های مرتبط با حوزه ورزش شهرداری بهره مند شوند . 


منبع : ایرنا

 

  

دیدگاه شما در مورد : رویکرد شورای اسلامی بهشهر حمایت از برنامه های فرهنگی و ورزشی است

رویکرد شورای اسلامی بهشهر حمایت از برنامه های فرهنگی و ورزشی است

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر