صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

سفر رئیس قوه قضائیه به ساری

ارزیابی دیدگاه کارشناسان در قبال جنایت بر منافع، واکاوی دیدگاه متقن در قبال صدمات وارد بر اعضا و چالش های روان پزشکی در قانون مجازات اسلامی از محورهای بررسی این موضوع است.

کد خبر : 35039

تاریخ انتشار : 27/08/1394 - 10:01


سفر رئیس قوه قضائیه به ساری

به گزارش خط امید بهشهر، آیت الله صادق لاریجانی رئیس قوه قضائیه صبح روز چهارشنبه از طریق فرودگاه بین المللی دشت ناز وارد ساری شد و مورد استقبال استاندار مازندران قرار گرفت. 

 
آیت الله لاریجانی برای شرکت در پنجمین همایش سراسری طب و قضا که با حضور رئیسان دادگستری‎ها و دادستان های سراسر کشور ،مدیران پزشکی قانونی استان ها ، وکیلان و حقوقدانان در مجتمع رفاهی قوه قضائیه در خزر آباد ساری برگزار می شود ، به مازندران سفر کرد. 

علی عباسی مدیرکل پزشکی قانونی مازندران در خصوص این همایش گفت: طب و قضا،قانون مجازات اسلامی از منظر پزشکی قانونی است که با حضور کارشناسان و صاحب نظران حوزه فقه و پزشکی مورد بررسی قرار می گیرد. 

وی بیان داشت: ارزیابی دیدگاه کارشناسان در قبال جنایت بر منافع ، واکاوی دیدگاه متقن در قبال صدمات وارد بر اعضا و چالش های روان پزشکی در قانون مجازات اسلامی از محورهای بررسی این موضوع است. 

نقص زیبایی، اختلال عملکرد جنسی، بی اختیاری ادراری و مدفوعی، مفهوم عضو و مصادیق آن، اعضای داخلی و ظاهری مفهوم و معیارهای رشد جزایی، مصرف مواد روانگردان و مسئولیت کیفری، نگهداری بزهکاران دارای اختلال روانی و زوال یا نقصان عقل هم از زیر مجموعه های محورهای این همایش دو روزه است.


منبع : ایرنا

 

  

دیدگاه شما در مورد : سفر رئیس قوه قضائیه به ساری

سفر رئیس قوه قضائیه به ساری

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر