صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
معاون استاندار مازندران خبرداد:

پيگيري دو راهکار براي شتاب بخشيدن به توسعه مازندران

معاون توسعه مديريت و منابع نيروي انساني استانداري مازندران گفت: دو راهبرد شتاب دادن به روند توسعه همه جانبه استان و رسيدگي به مسائل و مشکلات مردم در دستور کار مديريت مازندران قرار دارد.

کد خبر : 35036

تاریخ انتشار : 27/08/1394 - 09:56


 پيگيري دو راهکار براي شتاب بخشيدن به توسعه مازندران

به گزارش خط امید بهشهر، حسن خيريانپور در مراسم توديع و معارفه فرماندار بهشهر در جلسه شوراي اداري در سالن اجتماعات فرمانداري اين شهرستان اظهار کرد: در عرصه داخلي با وجود همه تحريم‌ها و فشارهاي موجود؛ با اعمال اقتصاد مقاومتي مي‌توانيم به شکوفايي کشور در ابعاد مختلف دست يابيم.

وي افزود: همه مديران شهرستاني و استاني بايد با شناختي عميق و دقيق از ظرفيت‌هاي بالقوه و بالفعل نهفته در شهرستان خود نسبت به شکوفايي و رونق اقتصادي استان اقدام کنند.

خيريانپور گفت: مديريت عالي استان و مجموعه مديران دستگاه‌هاي اجرايي و خانواده دولت در مازندران، وحدت و همدلي و انسجام را سرلوحه کار خود قرار دادند و تلاش مي‌کنند تا استان را به تراز واقعي خود برسانند و همچنان سطح آن را ارتقا دهند. وي اظهار کرد: کارکرد مازندران نه تنها استاني بلکه کشوري و فرا کشوري نيز مي‌تواند باشد و براي تحقق اين امر نيازمند عزم همگاني هستيم. معاون توسعه مديريت و منابع نيروي انساني استانداري مازندران تاکيد کرد: استاندار مازندران با اعمال خط مشي اعتدالي و شناخت دقيق نسبت به ظرفيت‎ها و پتانسيل‌ها، برنامه‌هاي مختلفي را براي رساندن استان به تراز واقعي خود دارد. وي با بيان اينکه دو راهبرد شتاب دادن به روند توسعه همه جانبه مازندران و رسيدگي به مسائل و مشکلات مردم در دستور کار مديريت عالي استان قرار دارد، افزود: قطعا اجراي هيچ يک اين موارد منافاتي با هم ندارند بلکه مکمل نيز هستند.

اين مسئول تأکيد کرد: بايد مسئولين در راستاي رسيدگي به مشکلات مردم و تعميق ارتباط با آنها با نگاه گره‌گشايي وارد شوند و به دنبال راهکارهاي مناسب براي حل مشکلات باشند. خيريانپور اظهار کرد: نظام جمهوري اسلامي ‌ايران بر پايه مشروعيت الهي و مقبوليت عمومي‌استوار است و به همين دليل مجموعه مسئولين از ميان مردم و براي خدمت به مردم برگزيده شدند و همه مسئولين چه مستقيم و چه غير مستقيم منتخب مردم هستند.


منبع : ایسنا

 

  

دیدگاه شما در مورد : پيگيري دو راهکار براي شتاب بخشيدن به توسعه مازندران

 پيگيري دو راهکار براي شتاب بخشيدن به توسعه مازندران

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر