صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

طرح زائران حرم رضوی در مازندران اجرا شد

معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه مازندران گفت: طرح زائران حرم رضوی در راستای اجرای صحیح و امینانه نیت واقفان در مازندران اجرا شد.

کد خبر : 35035

تاریخ انتشار : 27/08/1394 - 09:55


طرح زائران حرم رضوی در مازندران اجرا شد

به گزارش خط امید بهشهر، حجت الاسلام مسعود قربانی روز سه شنبه اظهار کرد: سومین مرحله طرح زائران حرم رضوی در راستای اجرای صحیح و امینانه نیت واقفان در مازندران اجرا شد.
وی رسالت های مهم سازمان اوقاف و امور خیریه را نظارت و صیانت از نحوه اجرای امینانه نیت واقفان خیراندیش دانست و افزود: موقوفات امانتی مهم بر عهده سازمان اوقاف و امور خیریه است و در این راستا مجموعه اوقاف حساسیت بالایی قائل می شود.
معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه مازندران با اشاره به تجربه اجرای موفق طرح زائران حرم رضوی در دو سال گذشته، تصریح کرد: این طرح با هدف اجرای صحیح و امینانه نیت موقوفات مرتبط با زیارت حرم امام رضا (ع) با رویکرد شفاف سازی و اطلاع رسانی از آثار و برکات وقف طراحی شده است.
قربانی تصریح کرد: در این طرح مشتاقان زیارت امام رضا (ع) که بار اولی هستند به پابوس حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) اعزام شدند.
وی میزان سهمیه اعزام زائر را براساس میزان عواید موقوفات مرتبط با آن دانست و گفت: پرداخت هزینه سفر زیارت به افراد مستمند، شناسایی افراد مستحق، بهره مندی نیازمندان از اجرای نیت، ترویج فرهنگ زیارت و ایجاد وقف جدید برای زیارت، بهره مندی از برکات زیارت حضرت ثامن الحجج(ع) جهت عاشقان و دلباختگان حضرت به ویژه افرادی که تاکنون به زیارت حضرت مشرف نشدند از دیگر اهداف اجرای طرح زائران حرم رضوی است.


منبع : ایرنا

 

  

دیدگاه شما در مورد : طرح زائران حرم رضوی در مازندران اجرا شد

طرح زائران حرم رضوی در مازندران اجرا شد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر