صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
سرپرست فرمانداری بهشهر؛

اهداف و سیاست‌های دولت تدبیر و امید در بهشهر اجرا می‌شود

سرپرست جدید فرمانداری بهشهر گفت: برنامه‌هایی در شهرستان مطرح و اجرا می‌شود که در راستای اهداف و سیاست‌های دولت تدبیر و امید و ریاست جمهور باشد.

کد خبر : 35027

تاریخ انتشار : 27/08/1394 - 12:30


اهداف و سیاست‌های دولت تدبیر و امید در بهشهر اجرا می‌شود

به گزارش خبرنگار خط امید، سید خالق سجادی در جلسه معارفه خود به عنوان سرپرست فرماندار بهشهر اظهار کرد: من به عنوان یک مدیر شهرستانی از نظر شرعی و دینی خودم را مجاب به اطاعت از ولی فقیه می‌دانم و همه ما موظف هستیم از فرامین و سیاست‌های مقام معظم رهبری اطاعت کنیم و آنها را سرلوحه خودمان قرار دهیم.

 

وی با بیان اینکه نماینده دولت تدبیر و امید در بهشهر هست گفت: برنامه‌هایی در شهرستان مطرح و اجرا می‌شود که در راستای اهداف و سیاست‌های دولت تدبیر و امید و ریاست جمهور باشد، باید مشکلات و مسائل شناسایی شود و سپس برای هرچه بهتر شدن تلاش کرد.

 

سرپرست فرمانداری بهشهر افزود: یکی از وظایف مهمی که بر عهده من گذاشته شده برگزاری انتخابات است، یقینا من باید وظیفه خودم را بدانم و آخرت خود را به دنیای هیچ‌کس نمی‌فروشم و همه مطمئن باشند من در قبال وظایف قانونی و صحت انتخابات تمام کوشش خود را خواهم کرد، و این به این معنا نیست که بنده فکری نداشته باشم، من هم برای خود اندیشه سیاسی دارم ولی این افکار مطمئنا در انتخابات تاثیر گذار نخواهند بود.

 

این مقام دولتی با توجه به برگزاری انتخابات عنوان کرد: ما برگزاری انتخابات مجلس و خبرگان را در پیش روی داریم بنابراین موظف هستم قانون را اجرا کنم و از رای مردم به عنوان حق قانونی آنها دفاع کنم و لحظه‌ای نگذارم قصور و کوتاهی صورت بگیرد.

 

سجادی تاکید کرد: مشکل اساسی کشور و مخصوصا شهرستان بهشهر بحث اشتغال و بیکاری است، کمتر خانواده‌ای داریم که یک یا دو نفر بیکار نداشته باشد، با استفاده از تجربه چند ساله خود، قصد دارم به معضل 17درصدی بیکاری این شهرستان که خیلی بیشتر از این مقدار است بپردازم و با یاری و کمک  مسئولان کاری برای مردم و نسل جوان انجام دهم.

 

وی در پایان با بیان اینکه جانشین آقای نورزاد بودن افتخاراست گفت: برای انجام درست وظایفم همه را به یاری می‌طلبم، خیلی زود جلسه معارفه و آشنایی با دستگاه‌های اجرایی خواهیم داشت و در دفتر من همیشه به روی همه باز است.

خبرنگار: نیلوفر عنقا 

  

دیدگاه شما در مورد : اهداف و سیاست‌های دولت تدبیر و امید در بهشهر اجرا می‌شود

اهداف و سیاست‌های دولت تدبیر و امید در بهشهر اجرا می‌شود

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر