صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
نماینده ولی فقیه در مازندران:

امروز مدیریت‌ها سیاسی و جنبه دینی آن ضعیف شده است

نماینده ولی فقیه در مازندران گفت: امروزه در کشور ما بعد سیاسی مسائل پررنگ شده است و مدیریت‌ها وجه سیاسی گرفته و جنبه دینی مسائل ضعیف شده است.

کد خبر : 34964

تاریخ انتشار : 26/08/1394 - 18:38


امروز مدیریت‌ها سیاسی و جنبه دینی آن ضعیف شده است

به گزارش خط امید بهشهر، آیت‌الله نورالله طبرسی ظهر امروز در نخستین همایش سوسنگرد از آزادسازی تا بازسازی که در سالن اجتماعات شورای اسلامی شهر بابل برگزار شد، با تسلیت ایام سوگواری آل‌الله و شهادت مظلومانه دختر سه ساله امام حسین (ع)، اظهار کرد: حماسه مردم مازندران در دوران دفاع مقدس در تارخ انقلاب بی‌نظیر است.

وی با اشاره به اینکه دشمن‌شناسی، شجاعت و همتی که ملت ما دارند، از برکت عاشورا و غدیر است، افزود: در دوران دفاع مقدس کربلای حسینی عینیت گرفت، چراکه قبل از این دوران کربلا را تاریخ مکتوب فداکاری می‌دیدیم، با همین دیدگاه مکتبی بود که حتی نگذاشتیم یک وجب از خاک کشور به دست دشمن بیفتد.

نماینده ولی فقیه در مازندران تصریح کرد: این همایش که به پاس گرامیداشت یاد و خاطره بزرگ‌مرد افتخارآفرین مازندران آیت‌الله روحانی و حصر سوسنگرد برگزار شد، امیدوارم بهانه‌ای برای گرامیداشت یاد و خاطره شهدای مازندران باشد.

امام جمعه ساری ادامه داد: آنچه روحانی را شخصیت برجسته در جامعه کرد، اخلاص و ایمان وی بود، باید کارهای ما رنگ خدایی بگیرد تا ماندگار شود.

طبرسی خاطرنشان کرد: امروزه در کشور ما بعد سیاسی مسائل پررنگ شده است و مدیریت‌ها وجه سیاسی گرفته و جنبه دینی مسائل ضعیف شده است.

وی با اشاره به نزدیک شدن زمان انتخابات، یادآور شد: باید توجه داشته باشیم افرادی انتخاب شوند که دین‌مدار و ایثارگر عرصه دین باشند.

نماینده ولی فقیه در مازندران ادامه داد: باید همان نگاه فداکارانه، اخلاص و بصیرتی که در زمان جنگ  با آن مواجه بودیم را حفظ کنیم زیرا همین سلاح‌ها بودند که با تکیه بر آنها توانستیم با دستان خالی دشمنان قدرتمند را از پای درآوریم و پیروز میدان شویم.

طبرسی خاطرنشان کرد: باید به خویشتن خویش برگردیم تا فداکاری‌های آن روز کم‌رنگ نشود، ما هنوز نیازمند خلوص بسیجیان، نماز شب رزمندگان و همت مردانی هستیم که در بازسازی سوسنگرد با همه وجود حضور داشتند.

وی در پایان گفت: در دوران دفاع مقدس جوانمردان مازندران به جبهه رفتند تا امام امت تنها نماند، باید خروجی این همایش این باشد که رهبر را تنها نگذاریم.


منبع : فارس

 

  

دیدگاه شما در مورد : امروز مدیریت‌ها سیاسی و جنبه دینی آن ضعیف شده است

امروز مدیریت‌ها سیاسی و جنبه دینی آن ضعیف شده است

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر