صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
فرمانده سپاه کربلای مازندران:

نگاه بسیج به موضوع برجام مانند عده‌ای بزرگنمایی و تخطئه کردن نیست

فرمانده سپاه کربلای مازندران با اشاره به موضوع برجام، گفت: نگاه بسیج به ولایت فقیه است، نه مانند عده‌ای بزرگنمایی می‌کند و نه مانند دیگران اهل تخطئه است.

کد خبر : 34963

تاریخ انتشار : 26/08/1394 - 18:36


نگاه بسیج به موضوع برجام مانند عده‌ای بزرگنمایی و تخطئه کردن نیست

به گزارش خط امید بهشهر، سردار محمدحسین بابایی در نشست خبری که به‌‌مناسبت هفته بسیج برگزار شد، اظهار کرد: امنیت امروز ما مرهون مجاهدت‌های رزمندگان در خارج از مرزهای میهن است.

وی با انتقاد از برخی بهانه‌جویان، خاطرنشان کرد: اگر نیروهای نظامی و مستشاران ما در سوریه، عراق و سایر نقاط نباشند، شاهد حضور عوامل استکبار همچون تکفیری ها در داخل مرزهای کشور خواهیم بود.

فرمانده سپاه کربلای مازندران با تشریح جایگاه بسیج در انقلاب اسلامی، افرود: امام خمینی(ره) برای بسیج از واژه لطف جلی استفاده کردند که نشان از جایگاه بالای این نهاد انقلابی دارد.

این مسئول ادامه داد: امنیت امروز ماحصل حاکم بودن تفکر بسیج است، بسیجی از جنس مردم و تابع ولایت که مشخصه اصلی آن استکبارستیزی است.

بابایی با بیان اینکه تفکر بسیجی یک شعار نیست و باید در عمل نمود پیدا کند، تصریح کرد: ورود به عرصه اقتصاد مقاومتی نمود ایستادگی بسیج در برابر دسیسه‌ها دشمنان است، دشمنی که از سال ۹۱ جنگ علنی اقتصادی خود را آغاز کرد.

وی با اشاره به عملکرد کند دولت در تحقق اقتصاد مقاومتی، یادآور شد: بسیج با اتکا به مردم وارد عرصه اقتصاد مقاومتی شد زیرا این اقتصاد دانش‌محور و مردم پایه است.

فرمانده سپاه کربلای مازندران شعار امسال هفته بسیج را «بسیج دست قدرت خداست» اعلام کرد و ادامه داد: بزرگ‌ترین مشکل مسئولان نظام فراموشی و نادیده گرفتن قدرت خداوند است، قدرتی که همین بسیجیان با اتکا به آن کارهای بزرگی را انجام دادند.

این مسئول با اشاره به موضوع برجام، افزود: نگاه بسیج به ولایت فقیه است، نه مانند عده‌ای بزرگنمایی می‌کند و نه مانند دیگران اهل تخطئه است.

بابایی با اعلام برنامه‌های هفته بسیج در استان، گفت: در این هفته ۶۰ عنوان برنامه شاخص و ۸ هزار برنامه در سطح استان برگزار می‌شود.


منبع : بلاغ

 

  

دیدگاه شما در مورد : نگاه بسیج به موضوع برجام مانند عده‌ای بزرگنمایی و تخطئه کردن نیست

نگاه بسیج به موضوع برجام مانند عده‌ای بزرگنمایی و تخطئه کردن نیست

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر