صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

آمار غریق در سواحل دریای خزر در مازندران 11.3 درصد کاهش یافت

معاون سیاسی ، امنیتی و امور اجتماعی استانداری مازندران از کاهش 11.3 درصدی آمار غریق در سال جاری در مقایسه با سال گذشته در سواحل دریای خزر در این استان خبرداد.

کد خبر : 34962

تاریخ انتشار : 26/08/1394 - 18:35


آمار غریق در سواحل دریای خزر در مازندران 11.3 درصد کاهش یافت

به گزارش خط امید بهشهر، علیرضا یونسی رستمی روز سه شنبه درجلسه ستاد ساماندهی طرح های دریای استان، گفت : این آمار در مقایسه با سال 92 با کاهش 63 درصدی مواجه است.
در این جلسه با حضور رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان آخرین اقدامات و دستاوردهای طرح ساماندهی دریای استان و ساز و کارهای قانونی تامین هزینه های دریا مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت و در این راستا به منظور خدمات دهی هر چه بهتر به گردشگران در سال آینده، تمهیدات لازم پیش بینی و برنامه ریزی گردید.
جلسه ستاد ساماندهی طرح های دریای استان مازندران پس از پایان یافتن طرح های دریا در سال جاری با حضور فرمانداران شهرهای ساحلی و دستگاه های مجری طرح تشکیل گردید.
طرح ساماندهی دریا در استان مازندران که 338 کیلومتر از سواحل دریای خزر را داراست همه ساله از خردادماه شروع و تا اول مهرماه تداوم داشته که در سالجاری به دلیل گرمای هوا و همزمان شدن پائیز با دو عید قربان و غدیر این طرح تا دهم مهرماه تمدید شد.
این طرح در سالجاری در 92 نقطه از سواحل این استان مازندران عملیاتی شده است.


منبع : ایرنا

 

  

دیدگاه شما در مورد : آمار غریق در سواحل دریای خزر در مازندران 11.3 درصد کاهش یافت

آمار غریق در سواحل دریای خزر در مازندران 11.3 درصد کاهش یافت

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر