صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
فرمانده کل سپاه پاسداران در جمع خبرنگاران:

امنیت سوریه اثر مستقیمی در داخل کشور دارد

سرلشکر جعفری گفت: امنیت سوریه اثر مستقیمی در داخل کشور دارد.

کد خبر : 34955

تاریخ انتشار : 26/08/1394 - 18:22


امنیت سوریه اثر مستقیمی در داخل کشور دارد

به گزارش خط امید بهشهر، سرلشکر محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی عصر امروز در حاشیه مراسم چهلمین روز شهادت سردار شهید حسین همدانی، درباره ویژگی‌های شهید همدانی، گفت: یکی از ویژگی‌های برجسته شهید همدانی اخلاق مهربان، خوب، مردم‌داری و صداقتش بود که این ویژگی‌ها وی را نسبت به دیگر سرداران شهید ما برجسته‌تر کرد و بدرقه باشکوه مردم تهران و همدان نیز بیانگر همین مسئله بود.

وی افزود: نقش سردار شهید همدانی در مقاومت سوریه برجسته بود. وی اولین فرمانده‌ای بود که در شکل‌گیری مقاومت سوریه نقش تعیین‌کننده‌ای داشت.

فرمانده کل سپاه پاسداران تصریح کرد: بدون تردید می‌توان گفت اگر شهید همدانی نبود در ماجرای دو سه سال پیش، دمشق سقوط کرده بود و معلوم نبود که جبهه مقاومت با چه وضعی مواجه می‌شد.

سرلشکر جعفری گفت: همه رزمندگان چه ایرانی و چه غیرایرانی که در حال تلاش و کار مستشاری هستند، نقش تعیین‌کننده‌ای دارند.

وی در پاسخ به این سؤال "به‌نظر شما شهادت سردار شهید همدانی در امنیت داخلی چه نقشی ایفا می‌کند؟" گفت: بدون تردید یک اثر مستقیمی که می‌گذارد این است که در کشوری مثل سوریه با این بافت جمعیتی، مذهبی و قومی وقتی کارشان پیش نمی‌رود و اهداف‌شان محقق نمی‌شود، اثر مستقیم روی امنیت ما نیز خواهد گذاشت و همه احساس می‌کنند این مسئله همبستگی تنگاتنگی با ما دارد.


منبع : تسنیم

 

  

دیدگاه شما در مورد : امنیت سوریه اثر مستقیمی در داخل کشور دارد

امنیت سوریه اثر مستقیمی در داخل کشور دارد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر