صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
رئیس پلیس فتای مازندران:

۲۵ فقره کلاهبرداری پیامکی در مازندران کشف شد

رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات مازندران، از شناسایی و دستگیری اعضای باند کلاهبرداری پیامکی و کشف بیش از ۲۵ فقره کلاهبرداری خبر داد.

کد خبر : 34790

تاریخ انتشار : 24/08/1394 - 18:46


۲۵ فقره کلاهبرداری پیامکی در مازندران کشف شد

به گزارش خط امید بهشهر، سرهنگ حسن محمد نژاد افزود: در پی مراجعه فردی به پلیس فتای استان مبنی بر اینکه افرادی به بهانه این‌که در مسابقه طرح همراه اول مبلغ ۱۵ میلیون ریال برنده‌شده، مالباخته را به‌پای دستگاه خودپرداز کشانده و از وی ۱۵۰ میلیون ریال کلاه‌برداری کردند. موضوع در دستور کار کارشناسان و مأموران پلیس فتا قرار گرفت.

وی تصریح کرد: متهمان اینترنتی در اقدامی مشابه اقدام به کلاهبرداری ۴۰۰ میلیون ریالی از یک شهروند کردند و پس از شناسایی متهم در تهران، مأموران و کارآگاهان پلیس فتا با هماهنگی مقام قضایی و در عملیاتی هماهنگ پلیسی متهم را دستگیر کردند.

رئیس پلیس فتا مازندران، افزود: متهم در تحقیقات فنی و پلیسی، به بزه انتسابی با همکاری یکی از همدستانش اعتراف کرد.

سرهنگ محمدنژاد بابیان اینکه در همین ارتباط مأموران با شناسایی برخی متهمان دیگر این پرونده بیش از ۲۵ فقره کلاهبرداری پیامکی را کشف و ضبط کردند، افزود: متهمان این پرونده  در چندین مرحله عملیات در استان تهران شناسایی و دستگیر شدند.

وی اضافه کرد: سرکرده اصلی این پرونده فردی در تهران بود، که به یکی از روستاها در استان‌های جنوبی کشور متواری شد. با شناسایی مخفیگاه این فرد با هماهنگی قضایی دستگیر شد.

سرهنگ محمدنژاد با هشدار به شهروندان عنوان داشت: ارسال یک پیامک دلیل بر برنده شدن شما در طرح نیست و اصرار فرستنده پیامک نشان‌دهنده کلاه‌برداری است.


منبع : مهر

 

  

دیدگاه شما در مورد : ۲۵ فقره کلاهبرداری پیامکی در مازندران کشف شد

۲۵ فقره کلاهبرداری پیامکی در مازندران کشف شد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر