صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

برضرورت پرهیز ار بهره برداری سیاسی از مسابقات کشتی جام شهید هاشمی نژاد تاکید شد

اعضای شورای شهر و شهردار و رئیس هیات کشتی شهرستان بهشهر برضرورت پرهیز ار بهره برداری سیاسی از مسابقات کشتی جام شهید هاشمی نژاد در آستانه انتخابات مجلس شورای اسلامی تاکید کردند.

کد خبر : 34786

تاریخ انتشار : 24/08/1394 - 18:15


برضرورت پرهیز ار بهره برداری سیاسی از مسابقات کشتی جام شهید هاشمی نژاد تاکید شد

به گزارش خط امید بهشهر، جلسه هماهنگی سیزدهمین دوره مسابقات بین المللی کشتی شهید هاشمی نژاد با حضور اعضای شورای شهر ، شهردار و اعضای ستاد برگزاری این مسابقات در شورای شهر برگزار شد . 
سیزدهمین دوره مسابقات کشتی بین المللی شهید هاشمی نژاد هفتم تا نهم بهمن ماه امسال در سالن شهید هاشمی نژاد بهشهر و با حضور تیم های داخلی و خارجی برگزار می شود.
در این جلسه رئیس شورای شهر بهشهر با تقدیر از تلاش های هیات کشتی برای ارتقای این رشته گفت : کشتی بهشهر در دهه های گذشته دارای اقتدار و پیشرفت زیادی بود اما به یکباره دچار افت شد و نتوانست به برتری خود در استان و کشور ادامه دهد . 
اکبر فخاریان اظهار کرد : پس از گذشت چند سال از آن روزهای باشکوه، در سال های اخیر و به لطف تلاش های فراوان هیات کشتی ، بار دیگر این ورزش مسیر تعالی و پیشرفت را طی کرد و خود را به درجه های بالای پیشرفت در استان و کشور رساند . 
وی بیان کرد : مدال آوری های پیاپی کشتی گیران بهشهری در مسابقات معتبر داخلی و خارجی ، بیانگر دوام این رشد و موفقیت است و در این مسیر ، شورای شهر از هیچ حمایتی برای کمک به کشتی دریغ نخواهد کرد .
ضرورت جلوگیری از وارد شدن این مسابقات به مباحث سیاسی و بهره برداری کاندیداهای حضور در مجلس شورای اسلامی با توجه به فاصله اندک برگزاری این مسابقات زمان شروع انتخابات، یکی از دغدغه های اویس موسی زاده عضو شورای شهر بهشهر در این جلسه بود . 
وی گفت : نباید بگذاریم این مسابقات که بخشی از بودجه آن از اعتبارات شهرداری هزینه می شود ، به مکانی برای جولان کاندیداهای حضور در مجلس تبدیل شود . 
عضو شورای شهر بهشهر بیان کرد : هیات کشتی در سال اخیر نشان داد بدون وابستگی به هیچ جریان و جناح سیاسی ، فقط به دنبال پیشرفت کشتی بهشهر است که امیدواریم با توجه به حساسیت زمان برگزاری مسابقات امسال ، این روش مطلوب در سیزدهمین دوره رقابت ها و با جدیت بیشتر اجرا شود . 
شهردار بهشهر هم در این جلسه گفت : شهرداری همانند سال های اخیر ، خود را ملزم به حمایت مالی از این رقابت ها می کند اما باید شیوه دریافت بودجه و اعتبار برای این مسابقات بین المللی تغییر کند . 
حمید آزموده افزود : یکی از راه های دریافت بودجه بدون دوندگی های مرسوم ، قرار گرفتن این مسابقات در تقویم ثابت شهرستانی و تعیین بودجه سالانه مشخص برای ادارات و نهادهای شهرستان است . 
آزموده ادامه داد : در صورت اجرای این طرح ، شهرداری در زمان بودجه بندی ، سهم این رقابت ها را به صورت مجزا تعیین و بدون نیاز به نامه نگاری ها و دوندگی های فعلی به مسوولین برگزاری این مسابقات پرداخت خواهد کرد . 
رئیس هیات کشتی بهشهر در این جلسه با تقدیر از حمایت قاطع اعضای شورای شهر از ورزش کشتی و کمک به تامین بخشی از هزینه های این رقابت ها گفت : نقش شهرداری و شورای شهر بهشهر در ارتقای همه ساله کیفیت این مسابقات انکار نشدنی است . 
شهرام جعفری به دغدغه شورای شهر و شهرداری در جلوگیری از آلوده شدن این مسابقات به سیاست در آستانه برگزاری انتخابات مجلس اشاره کرد و گفت : بدون شک این دغدغه ، در ستاد برگزاری مسابقات هم وجود دارد اما با برنامه ریزی انجام شده و با احترام به همه کاندیدها، مانع سوء استفاده احتمالی خواهیم شد . 
وی این مسابقات را فرصتی مناسب برای معرفی هر چه بهتر ظرفیت های بهشهر دانست و گفت : باید از حضور بیش از 250 ورزشکار استان های کشور و بیش از 50 کشتی گیر خارجی ، بهترین بهره برداری را کرد . 
رئیس هیات کشتی بهشهر اظهار کرد : تهیه بسته های فرهنگی با محوریت معرفی بهشهر و زمان بندی برای بازدید شرکت کنندگان این رقابت ها از جاذبه های گردشگری به خصوص برای کشتی گیران خارجی را از جمله برنامه های پیشنهادی هیات کشتی اعلام کرد .
وی افزود: برگزاری موفق رقابت های کشتی شهید هاشمی نژاد که به میدانی معتبر برای کشتی گیران رده سنی جوانان تبدیل شد، فرصتی بود تا کشتی گیران با استعداد بهشهری پس از فراگیری آموزش های لازم، در این رقابت های بین المللی محکی جدی بخورند و پس از رقابت با کشتی گیران مدعی هم وزن خود، برای حضور در عرصه های معتبر آماده شوند.


منبع : ایرنا

 

  

برای این پست 1 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
 • پاسخ به نظر دوشنبه 25 آبان 1394 - 00:21
  xxxx

  مث پارسال یه منافق همه کاره ی اجرای مسابقات میشه؟

  0 0
دیدگاه شما در مورد : برضرورت پرهیز ار بهره برداری سیاسی از مسابقات کشتی جام شهید هاشمی نژاد تاکید شد

برضرورت پرهیز ار بهره برداری سیاسی از مسابقات کشتی جام شهید هاشمی نژاد تاکید شد

 • آخرین اخبار
 • پربیننده ترین
 • rss
 • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر