صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

میزگرد شهروندان منطقه زیروان بهشهر با مسئولین شهرستان برگزار شد

جلسه میزگرد بررسی مشکلات شهروندان و منطقه زیروان بهشهردر شهرداری این شهرستان برگزار شد.

کد خبر : 34743

تاریخ انتشار : 22/08/1394 - 19:53


میزگرد شهروندان منطقه زیروان بهشهر با مسئولین شهرستان برگزار شد

به گزارش خبرنگار خط امید، جلسه میزگرد بررسی مشکلات منطقه زیروان بهشهر با حضور احمدعلی مقیمی نماینده مردم بهشهر در مجلس، حمید آزموده شهردار، اعضای شورای شهر بهشهر و نمایندگان این محله در شهرداری بهشهر برگزار و مشکلات شهروندان این منطقه رسیدگی شد.


نمایندگان منطقه زیروان به مشکلاتی از قبیل تعریض خیابان شهید یعقوبی، اصلاح جاده دسترسی به منطقه طبیعی پلنگ خیل و سرمایه گذاری در منطقه، احداث پل هوایی، تعریض و بازگشایی خیابان 20 متری و اتصال به کمربندی، یکپارچه سازی اراضی کشاورزی و جاده‌های بین مزارع و ساماندهی منطقه حاشیه‌نشینان اشاره و آنان را مهم اعلام کردند.


حمیدآزموده اظهار کرد: باید هر چه درتوان داریم، برای خدمت به مردم و شهروندان بگذاریم و دراین راستا هیچ تفاوتی درارائه خدمت به شهروندان مناطق مختلف قائل نشده و سعی کردیم نسبت به ارائه خدمات با هزینه یکسان عمل کنیم.


وی افزود: ما با تملک املاک برای تسهیل در عبور و مرور مخالف بودیم، چرا که بافت منطقه زیروان روستایی بوده و این موضوع موجب شده تا در اختصاص اعتبارات عمرانی و رفاهی با چالش مواجه شویم ، و معتقدیم در ازای آن با ارائه خدمات درصدور پروانه و یا جایگزین نمودن عرصه و یا ملک به شهروند و متقاضی اهتمام نماییم.
 
شهردار بهشهر خاطرنشان کرد: پروژه 20 متری و بازگشایی این خیابان مطمئنا جغرافیای ترافیکی منطقه را تغییر خواهد اما با گذشت بیش از هفت‌سال از پیشنهاد شهرداری در تملک زمین‌های مرتبط و بازگشایی خیابان به سمت کمربندی متاسفانه این طرح مورد توافق قرارنگرفت اما با مجوز شورای اسلامی درصددیم تا نسبت به تغییر جزیی مسیر اقدام کنیم.

وی در خصوص پل عابر پیاده با پله برقی گفت: در سال 87 این شهرداری نسبت به ساخت وسفارش پل روگذرویژه این منطقه اقدام کرد که متاسفانه با مشارکت ضعیف شهروندان زیروان در جانمایی مواجه شدیم، اما با این حال، قول مساعد در ساخت و نصب این پل را اعلام می‌کنیم اما توانایی در پله برقی از اعتبارات و توان مالی ما خارج است.

  

  

دیدگاه شما در مورد : میزگرد شهروندان منطقه زیروان بهشهر با مسئولین شهرستان برگزار شد

میزگرد شهروندان منطقه زیروان بهشهر با مسئولین شهرستان برگزار شد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر