صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
مسئول روابط عمومی شهرداری بهشهر؛

کارخانه کمپوست بهشهر آغاز به‌کار کرد/ تصاویر

مسئول روابط عمومی شهرداری بهشهرگفت : کارخانه کمپوست بهشهر آغاز به‌کار کرد و زباله‌های خانگی بهشهر به وزن 70 تن به کارخانه کمپوست، انتقال داده شد.

کد خبر : 34742

تاریخ انتشار : 22/08/1394 - 12:41


کارخانه کمپوست بهشهر آغاز به‌کار کرد/ تصاویر

فاطمه ذبیح‌پور در گفتگو با خبرنگار خط امید گفت: پس از گذشت یکماه از سفر معصومه ابتکار معاون رییس جمهور به منظور افتتاح آزمایشی کارخانه کمپوست بهشهر، پیمانکارمربوطه فعالیت خود را  با 10 نفر نیروی انسانی آغاز و زباله‌های خانگی بهشهر به مقدار تقریبی 70 تن  به این کارخانه انتقال داده شد.

 

وی با بیان اینکه کارخانه کپوست بهشهر تاکنون بیش از 95 میلیارد ریال هزینه داشت تصریح کرد: مسیر تردد به فاصله 3 کیلومتر از جاده اصلی یکی از نگرانی‌های شهرداری بوده که با اهتمام مسئولان با هزینه واختصاص 7 میلیاردریال در این بخش نسبت به آسفالت و زیر سازی اقدام شده است.

 

مسئول روابط عمومی شهرداری بهشهر در پایان خاطر نشان کرد: تفکیک زباله از مبدا نقش به‌سزایی در جلوگیری از آلودگی محیط زیست  دارد و شهروندان نسبت به تفکیک زباله از مبدا با شهرداری همکاری  کنند تا میزان حجم زباله کاهش یابد.

 

 

 

 

 

 

 

  

  

برای این پست 1 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
 • پاسخ به نظر شنبه 23 آبان 1394 - 07:24
  خدمت به مردم

  از تلاش تمامي عزيزان كه در راه رشد و ترقي بهشهر و آسايش اين مردم پاك سيرت تلاش مي كنند قدرداني مي كنم. اما كاركنان عزيز اين واحد چرا ماسك ندارن؟

  0 0
دیدگاه شما در مورد : کارخانه کمپوست بهشهر آغاز به‌کار کرد/ تصاویر

کارخانه کمپوست بهشهر آغاز به‌کار کرد/ تصاویر

 • آخرین اخبار
 • پربیننده ترین
 • rss
 • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر