صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
فرماندار شهرستان بهشهر خبر داد

کمک 130 میلیون تومانی مردم به عتبات عالیات

نا:محمدتقی نورزاد گفت: در سال گذشته 177 میلیون تومان کمک های مردمی به عتبات جمع آوری و اهدا شد که از این مقدار 25 میلیون تومان کمک های دانش آموزان بهشهری بوده است.

کد خبر : 34663

تاریخ انتشار : 21/08/1394 - 09:49


کمک 130 میلیون تومانی مردم به عتبات عالیات

به گزارش خط امید بهشهر، فرماندار شهرستان بهشهر در جلسه‌ی  هماهنگی برنامه‌های بسیج  که امروز در سالن اجتماعات فرمانداری این شهر برگزار شد اظهار کرد: شهروندان تا پایان مهر امسال 130 میلیون تومان به ساخت عتبات عالیات کمک کردند که 70 درصد کمک‌های ارسالی از سوی پایگاه‌های بسیج صورت گرفت.

محمدتقی نورزاد، گفت: در سال گذشته 177 میلیون تومان کمک‌های مردمی به عتبات جمع‌آوری و اهدا شد که از این مقدار 25 میلیون تومان  کمک‌های دانش آموزان بهشهری بود.

فرماندار شهرستان بهشهر با بیان اینکه بسیج شجره‌ی طیبه صالحین و یادگار حضرت امام خمینی (ره) است، اضافه کرد: در هفته‌ی بسیج برنامه‌ها به‌صورت متمرکز از سوی پایگاه‌های محله و ادارات اجرا می‌شود.

محمدتقی نورزاد به برگزاری نمایشگاه اقتصاد اقتصادی اشاره کرد و افزود: این نمایشگاه از اول آذر به مدت یک ماه در سطح شهرستان‌های شرق به میزبانی بهشهر و با هدف اشتغال‌زایی در شرکت دانه‌های روغنی برگزار می‌شود.

وی اجتماع بزرگ بسیجیان در مصلای آیت‌الله جباری، یادواره شهدای دانش‌آموزی و بسیج محلات، راهپیمایی حرم تا حرم و ... را از برنامه‌های مهم  هفته‌ی بسیج عنوان کرد.


منبع : ایلنا

 

  

دیدگاه شما در مورد : کمک 130 میلیون تومانی مردم به عتبات عالیات

کمک 130 میلیون تومانی مردم به عتبات عالیات

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر