صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

همایش حزب اعتدال و توسعه مازندران برگزار شد

همایش حزب اعتدال و توسعه مازندران با حضور مرتضی بانک عضو شورای مرکزی این حزب روز چهارشنبه در ساری برگزار شد.

کد خبر : 34642

تاریخ انتشار : 20/08/1394 - 13:02


همایش حزب اعتدال و توسعه مازندران برگزار شد

به گزارش خط امید بهشهر، دبیر حزب اعتدال و توسعه مازندران در این همایش گفت: سیاست های دولت یازدهم هنوز انتظارات و توقعات حزب اعتدال و توسعه را بر آورده نکرده است.
مهدی قاسمی با بیان اینکه به کارگیری نیروهای همفکر با دولت تدبیر و امید در مازندران بدرستی صورت نگرفته است، اضافه کرد: حزب اعتدال و توسعه به اهمیت انتخابات مجلس شورای اسلامی و نقش آن در همراهی با برنامه های دولت توجه دارد.
وی از افتتاح دفتر مرکزی حزب اعتدال و توسعه استان مازندران در ساری خبر داد و گفت: دفاتر حزب اعتدال و توسعه در شهرستان های مازندران در آینده افتتاح می شود.
دبیر شورای هماهنگی اصلاح طلبان مازندران هم در این همایش گفت : ناگفته هایی داریم ولی همچنان با هدف کمک به دولت تدبیر و امید صبر می کنیم.
علی اسدی با بیان اینکه ساری در استان مازندران آغازگر جنبش حمایت دکتر عارف از دکتر روحانی بوده است، اضافه کرد : در حالی که همه دوستان خوف داشتند ، اما با دعوت همه دوستان از دکتر عارف به ساری، خواست حمایت وی از دکتر روحانی را مطرح کردیم و این اتفاق تاریخی در ساری رخ داد .
وی گفت : امروز توقع داریم دولت تدبیر و امید حداقل احوال نیروهای ستادی دکتر روحانی در استان مازندران را بپرسند ، زیرا جوانان با امید به داخل حزب می آیند و توقع دارند به وضعیت نیروها توجه و تلاش نیروهای ستادی دیده شود .
اسدی به فعالیت 30 حزب در استان مازندران اشاره کرد و بیان داشت: محرومیت در داشتن آب آشامیدنی، مشکلات زباله و گردشگری در استان همواره باید مورد توجه دولتمردان قرار بگیرد.


منبع : ایرنا

 

  

دیدگاه شما در مورد : همایش حزب اعتدال و توسعه مازندران برگزار شد

همایش حزب اعتدال و توسعه مازندران برگزار شد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر