صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
حجت‌الاسلام طائب:

دولت قبل از اجرای برجام از طرف آمریکایی تعهد مکتوب بگیرد

رئیس قرارگاه عمار گفت: دولت اگر بخواهد به‌روش عقلایی عمل کند، باید قبل از اجرای برجام از طرف آمریکایی تعهد مکتوب بگیرد، در غیر این صورت مورد سرزنش تاریخ قرار خواهند گرفت.

کد خبر : 34638

تاریخ انتشار : 20/08/1394 - 12:50


دولت قبل از اجرای برجام از طرف آمریکایی تعهد مکتوب بگیرد

به گزارش خط امید بهشهر، حجةالاسلام مهدی طائب با اشاره به تأکیدات مکرر رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر لغو یک‌جا و یکباره تحریم‌ها پس از برجام، اظهار داشت: اگر بخواهیم به‌شیوه عقلایی در نگارش قراردادها بنگریم، قرارداد را به‌نوعی تدوین می‌کنند که عدم‌تعهد و خلف وعده طرف مقابل به حداقل برسد.

وی ادامه داد: اگر طرف مقابل خلاف قرارداد عمل کند این موضوع بر همه ناظران مشخص می‌شود تا در این صورت در دادگاه‌ها رسیدن به حقوق حقه ممکن باشد. برجام با دولتی امضا شده که مظهر بی‌تعهدی بوده و این موضوع در طول تاریخ ثابت‌ شده است.

حجةالاسلام طائب ادامه داد: اگر از آمریکایی‌ها تعهدات لازم و صریح گرفته نشود، آنها خلاف تعهد عمل خواهند کرد و خلاف خود را به گردن طرف مقابل می‌اندازند.

وی تصریح کرد: دولت اگر بخواهد به‌روش عقلایی عمل کند، باید قبل از اجرای برجام از طرف آمریکایی تعهدی مکتوب بگیرد، در غیر این صورت مورد سرزنش تاریخ قرار خواهد گرفت.

رئیس قرارگاه عمار تأکید کرد: اگر احیاناً موضوع برجام بدون توجه به تعهد کتبی از سوی طرف آمریکایی اجرایی شود، شبهه از "بی‌اطلاعی و ندانم‌کاری" به‌سمت "خیانت و ارتباط ویژه" سوق پیدا می‌کند و برای رفع این سوءتفاهم‌ها دولت باید به‌شیوه عقلایی عمل کند.


منبع : تسنیم

 

  

دیدگاه شما در مورد : دولت قبل از اجرای برجام از طرف آمریکایی تعهد مکتوب بگیرد

دولت قبل از اجرای برجام از طرف آمریکایی تعهد مکتوب بگیرد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر